Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az jó ötlet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó ötlet ha egy barátom beajánl egy csajnál?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nekem tetszik, de én nem ismerem személyesen, erre mondta a haverom, hogy beajánlana ha gondolom. Nem tűnik ez olyannak, mintha gyáva lennék odamenni, és inkább mást küldök? De ha meg én mennék oda akkor meg tuti azt gondolná, hogy úr isten miafaszbaja van hogy random idegenekhez beszél.
2012. okt. 19. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszel a lánynak, akkor örülni fog, hogy odamész hozzá beszélgetni. Ha nem tetszel neki, akkor teljesen mindegy, mit csinálsz, max. barátok lehettek.
2012. okt. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen közvetítő szar stratégiákat hagyd a fenébe, ezeket az ilyen kerítő emberkékkel való ismerkedéseket. Már jó, hogy nem anyuékat veted be, hogy beszéljék rá a lányt, hogy járjon veled ám. Vagy esetleg a barátod majd meg is dugja neked helyetted! azt is bízd rá nyugodtan. Egyszerűen ha kell egy nő, meg esélyesnek érzed magad, akkor azt az utat felé csak kizárólag neked egyedül kell megjárnod. Ha nem ezt teszed, hanem másokat küldözgetsz puhatolózni, akkor egy nyomorék retardált sunyinak fog elkönyvelni, és az életben nem fogod meghágni semelyik részét. Az emberek viszonyokat építenek ki egymással, amíg nem ,addig mindenki valamilyen szinten idegen a másiknak. Neki kell tudni fogni. HA bejössz neki, akkor jó, ha nem akkor meg pofára lettél ejtve, aztán csörtethetsz másik lukacsos után.
2012. okt. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bistos a nyakadba fog ugrani a csaj, mert az a barátod az egekbe emel, sõt ha össze jön, s a továbbiakban ha randira kerül sor, azt is a barátod intézze. Majd legyen õ a felderítõd és hívjon fel, ha tiszta a levegõ, a csaj is ott van, s s rád vár.

Tudod ebbe így belegondolva a tiéd lenne az elsõ 21.sz-i csajozás, úgyhogy majd levèdheted.... pfffff

2012. okt. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pedig így ismerkedtem meg a párommal 4 éve. A haverja hozott minket össze, mint megtudtam, az ő kérésére. Bejött.Ő az óta is ilyen "félénk fajta", de én így szeretem.
2012. okt. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na a sok amatőr.

Nem úgy kell a beajánlást, h odamegy a csajhoz és akkor elkezdi nyomni, h "jaj hát van egy haverom nem akarsz...", hanem a csaj előtt burkoltan jó, pozitív dolgokat kell rólad mesélnie.

Semmi több, aztán bemutat titeket egymásnak.

Akkor már eleve jól indulsz, szerintem legalábbis nagyobb az esély, h megfektesd.

2012. okt. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja, így már összeáll, tényleg igazad van, ez egy nagyon jópofa stratégia, csak drukkolni tudok hozzá! Ezt szerintem nyugodtan vállalhatjátok, nem lesz ám semmi gáz belőle. Természetesen így a már előre melegített srácnak is sokkal könnyebb dolga lesz a lánynál, mert kevesebbet kell neki melóznia, már alapból meg lesz kedvelve, alapból meglesz a szimpátia is, nyerő ötlet!Ne is várjon utána a srác sokat, rögtön valj szerelmet! Hidd el menő leszel, ma a határozottság a divat! Hajrá, lehet,hogy egyszer én is kipróbálom.
2012. okt. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak nehogy a végén így csinálja a haverod


http://www.youtube.com/watch?v=nKFOavX3evI

2012. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már régen volt, talán nem is számít, mit írok, de talán másoknak érdekes.

Ha a barátod ismeri a csajt, szerintem az, hogy bemutat téged, az teljesen rendben van, de hogy "beajánlás" alatt mit ért az nem világos. (Az még belefér, hogy alkalomadtán némi információt elejt rólad, de nem agyba-főbe dicsér)

Ami nekem eszembe jutott ha egy étteremben vagytok, odamész a csajhoz, és azt mondod, hogy "bocs, a barátom meg szeretne ismerkedni veled. Tulajdonképpen én még inkább, de túl gátlásos vagyok" Na ez csak egy poén. :)

2013. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!