Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Randiznátok ilyen stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Randiznátok ilyen stílusú pasival? Mi a véleményetek erről a szettről?

Figyelt kérdés

felső: [link]


mellény:

[link]


nadrág:

[link]


cipő:

[link]


szemüveg:

[link]



ápr. 17. 18:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem, ilyen szerelést 12 év körüli (köztük is inkább kissebségi) fiúkon látni nem férfiakon
ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Külön külön se, nem ám ezt így egybe. A mellény az egyetlen, amit esetleg tudnék tolerálni. Kellemetlen lenne egy ilyen öltözetű emberrel megjelenni.
ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Az számít hogy jó pasi e és értelmes e nem a ruha
ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%
Egyedül fehér cipő tetszik.
ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Bulis szettnek amúgy nem rossz, de hétköznapokra, mondjuk egy kávézós randihoz vagy Dunaparti sétához nekem sok lenne :D

Amúgy tetszenek nekem az oversized cuccok, meg az sem zavar, ha valaki kicsit feminin elemeket emel be a szettjeibe, de azt nem annyira szeretem, amikor valaki nagyon ki van csípve és extrán néz ki, pedig az alkalom nem kívánja meg. Egy-egy különlegesebb darabot még hétköznap is bele lehet csempészni az outfitekbe, de ne mindegyik ruhadarab legyen egy "statement piece". Ennél a szettnél, amit linkeltél, kicsit ez az érzésem.

ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem már a felsőnél elbukott
ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!