Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet annak az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet annak az oka, hogy azok a nők, akik nyíltan flörtölnek, azok mindig kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem azt, ha megismerek egy lányt és nyíltan flörtöl az első pillanattól, akkor csak játszani akar. Ellenben ha valami komolyat szeretne, akkor az elején mindig félénk.
ápr. 17. 19:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Elnézést, "mi lehet"
ápr. 17. 19:43
 2/13 A boldogság nem létezik ***** válasza:
24%

Van egy mondás, hogy "amíg lószar van, légy is lesz".


Szebben mondva, találkozik a kereslet és a kínálat.

ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Simán flörtölök bárkivel, még sem vagyok már évek óta senkivel sem semmilyen kapcsolatban. Szóval máris cáfolom a kérdésedben szereplő "állítást". Tuti vagyunk még így egy páran.
ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha vigasztal, én akkor sem voltam félénk az elején (se), amikor komolyat akartam, nem csak játszottam, szóval itt lehet, hogy személyiségben kell keresni az okot.

Amúgy másokról nem tudok nyilatkozni, a magam oldaláról meg úgy vettem észre, hogy sokan azt is flörtnek tekintik, ha viccelődök és játékosan ugratom a másikat. Amúgy már évek óta házas és kétgyerekes anyuka vagyok, de basszus még így 30+ is képesek félreérteni az emberek, ha nyitott és barátkozós vagyok. Lehet (sőt, biztos), hogy az én kommunikációmmal is baj van, de hogy a társadalom nem úgy van szocializálva, hogy szabadon lehessen összeröhögni mindenféle hátsó szándék nélkül, az is biztos.

ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a párjuk miatt van önbizalmuk is a parjuk fel is dobja jokedvük is van, kapcsolatban kiegyensulyozottabb egy nő es sokan igy pasiznak.

Ellenben egydul magányosan inkább idővel fonnyadnak önbizalom megy lassan tönkre nem vidám már stb

ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
eszrevettem en is ..
ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

4-esnek: "sokan azt is flörtnek tekintik, ha viccelődök és játékosan ugratom a másikat" Persze, hogy annak tekintik, mert a legtöbb nőnél ez már flört!


A nők elfelejtik, hogy a pasiknak kell kezdeményezni, miért annál kezdeményezzenek, aki elhervadt a szingliségben? Tök nem értem, 4-es, mi a bajod azokkal, akik kezdeményeznek nálad. Örülj neki, hogy az önbizalmadat legyezgetik. Ne tudd meg, milyen szxr szingli pasinak lenni, és vaktában próbálkozni a nőknél, mert nem tudni, ki a szingli ránézésre, érted.

ápr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Tényleg?

Nem tudom, a 4es mit csinál, szexualis temaban ugratja-e őket...

De nekem pl az se kellett ahhoz,hogy azt higgyék, akarok valamit.

Milyem idiota talalta ki,hogy a nevetés, hülyülés, haverkodás anmak a jele,hogy flörtolsz?

Es akkor ez terjedt a ferfimagazinokban?

ápr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
A 4-es azzal szívatja a pasikat, hogy szexuálisan felhúzza őket azzal, hogy jópofizik velük, aztán, mikor kikezdenek vele, csodálkozik, hogy mi van. Hát ne csodálkozzon.
ápr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
"Szexuálisan felhúzza őket", lol, azzal, hogy viccelődik és nem fapofával ül mellettük???? Nemár.
ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!