Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem morbid, hogy azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem morbid, hogy azt mondja, hogy szerelmes belém, miután kiderült, hogy nem független, felnyomtam a feleségénél és tönkretettem a házasságát, családját?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy ne haragudj, de nem érzed a morbiditást ? Hazudtál nekem a családi állapotodról, kiderült, szóltam a feleségednek, aki rájött, hogy megcsaltad többször is és miután rákérdezek, hogy ezekutan nem kéne utálnod engem, azt mondod, hogy szerelmes vagy belém és igazából ez, ami történt nemcsak az én hibám, mert a feleségeddel a velem való találkozás előtt 2 évvel megromlott a kapcsolatotok...


Csak én érzem ezt morbidnak? Én ezt tuti nem hiszem el. Bárki el tudja ezt hinni??


Kérdeztem, hogy nem utálnod kellene? Azt mondja, de lehet igen, de Ő nem tartja magát normálisnak.... 🤷🤦



ápr. 17. 23:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Kár komolyan foglalkoznod vele, csak az idődet pazarolod.
ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem morbid és jól teszed, hogy eztán egy szavát sem hiszed el. Közel sem biztos, hogy annyira rossz az a házasság, ahogyan ő előadta...

Nehéz döntés, hogy ilyenkor mit tegyen az ember, nyilván senki nem akar egy családot szétrobbantani. Na jó, túlzás, hogy senki...

Én hálás lettem volna, hogyha valaki szól, hogy az exférjem mit művel a munkahelyén, míg én otthon várom az újszülött babánkkal abban a hitben élve, hogy boldog a házasságunk.

ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
36%
Hát, hogy ezt a kérdést így és ilyen stílusban kiírtad, az rólad is elég sokat elmond,és nem jó dolgokat. Tehát ítélkezhetsz akárhogyan de azért magadat is vedd észre.
ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
3. Mert mi baj a kérdező stílusával ?! Semmi nincs vele szerintem. A kérdezőnek pont nem kell észrevennie magát, ellenben faszi egy megrögzött hazudozó lehet. Én is szóltam volna feleségnek, nem azért, hogy hagyja ott, csak, hogy tudja, mi folyik a háta mögött. Egyszer még meg fogja köszönni. Amúgy azt sem tartom kizártnak, hogy azért akár veled lenni, mert s felesége kirúgta vagy ilyen pszichológia, hogy aki megszivatott, szemét velünk, ahhoz vonzódunk általában...
ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Biztos tart tőle,hogy két szék közül a pad alá esik.Ilyenkor a legtöbb pasi elmenekül a szeretőhöz,ha az egyik kitette már őket.Hadd essen csak nagyot!
ápr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
Hogy is mondjam...? Khmmm. Egymásra találtatok. Te mennyivel vagy különb nála, szerinted?
ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6.Mondjuk sokkal, mert én eleve nem hazudtam neki semmiben. Ő meg azzal kezdte. Szóval utána nem kell csodálkozni, hogy egy független nő nem igazán vágyott egy nős pasasra és mivel félre lett vezetve, szólt annak, akihez ez a pasi tartozik, hogy mással ne tehesse meg ugyanezt. Ennyivel vagyok különb. Sokkal. Nekem eszembe sem jutna megcsalni a férjem. Inkább elhagynám, márcsak az iránta való tiszteletből is, minthogy megalázzam
ápr. 18. 00:28
 8/31 anonim ***** válasza:
30%

Aha. Szerintem ezt gondold át mégegyszer. #6 voltam.

Nem az expasid védem, ha erre gondolnál.

ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
18%
Mentegesd magad de akkor is ugyanolyan szemét dolog mint amit ő is tett. Bagoly és veréb szindróma. Szóval te vagy a tisztesség és patyolat. Dehogy vagy...meg volt sértve a női egód és ezért bosszút álltál. Ez van. Ha ez szerinted jó tett..lelked rajta. Szerintem nem az. Ettől ő még szemét marad, nem őt védem de a te tetted is az.
ápr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%
Pedig jól tette! A hapi megérdemli. Ha feleség lennék én is akarnám tudni, ha átver a férjem! Ha velem tennék én is szólnék, mert nekem is jól esne, ha valaki fel akarná nyitni a szemem. Volt egy ilyen hölgy az ismeretségi körömben, a pasija ronggyá csalta, mindenki tudott róla, de senki sem szólt. Utólag nekünk mondta, hogy értékelte volna, ha szól valaki. Aki nem így gondolja, rosszul van összerakva. Nem kell a hülye szöveg, hogy szétszakított egy családot a kérdező, a pasas magának csinálta. Ha nincs megcsalás, nincs ez sem. Viselje a pasas a következményeket. Lecke pipa.
ápr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!