Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem morbid, hogy azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem morbid, hogy azt mondja, hogy szerelmes belém, miután kiderült, hogy nem független, felnyomtam a feleségénél és tönkretettem a házasságát, családját?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy ne haragudj, de nem érzed a morbiditást ? Hazudtál nekem a családi állapotodról, kiderült, szóltam a feleségednek, aki rájött, hogy megcsaltad többször is és miután rákérdezek, hogy ezekutan nem kéne utálnod engem, azt mondod, hogy szerelmes vagy belém és igazából ez, ami történt nemcsak az én hibám, mert a feleségeddel a velem való találkozás előtt 2 évvel megromlott a kapcsolatotok...


Csak én érzem ezt morbidnak? Én ezt tuti nem hiszem el. Bárki el tudja ezt hinni??


Kérdeztem, hogy nem utálnod kellene? Azt mondja, de lehet igen, de Ő nem tartja magát normálisnak.... 🤷🤦



ápr. 17. 23:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
30. Fejezd már be. Senki se kíváncsi rád. Nagyon unatkozol.
ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!