Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki egyszer hazudik, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer hazudik, annak utána lehet bármikor is hinni?

Figyelt kérdés

Megismertem. Adott egy kamu nevet, egy kamu telefonszámot és azt hazudta, hogy független.

Aztán lassan kiderült, hogy egyik sem igaz. Mostanra elvált a feleségétől, próbálja velem rendbehozni a kapcsolatot, de semmit sem tudok elhinni neki, pedig látom, hogy igyekszik, kedves, próbál romantikus lenni. Próbál a tenyerén hordozni. De valahogy mindig a kezdeti hazugságra gondolok és az jut eszembe, hogy miért ne hazudhatna most is? Szerintetek ez a bizalmatlanság részemről változhat vagy soha nem fogok hinni neki többé és nem fogja tudni a bizalmat visszanyerni semmivel sem?



ápr. 17. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj arra, hogy ha mással megtette, veled is meg fogja. Én anno azt hittem, hogy ha tényleg szeretjük egymást, akkor nem fogja ugyan azt tenni, mint az exével (szeretőt tartott és társkeresőzött). Hozzámentem feleségül és szinte azonnal titkos viszonyba kezdett valakivel. Nem gondolta, hogy otthagyom a francba. Nekem is és a szeretőjének is össze-vissza hazudozott (volt alkalmam pár beszélgetésüket olvasni).
ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Aki ilyen rezzenéstelen arccal az ember pofájába hazudik, az mindenre képes.
ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy új nőnek az ismerkedés elején nem nehéz álarcot mutatni. Neked is könnyedén adta elő magát valaki másnak.

Az igazi személyiségét az mutatja meg, ahogy a feleségével bánt hosszú évek után. Átverte, hazudott, megcsalta.

Lehet, hogy az elején pár hónapig meg tudja játszani, hogy a tenyerén hordoz. De a végén pont úgy fog veled bánni, mint az exével.

ápr. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tenyerén hordozós dolog teljesen irreveláns, az elején ilyenek, aztan kiderül,hogy idioták.
ápr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Hány kérdést írsz kő erről? Az előzőt is egyértelműen te irtad. Nyilván nem lehet hinni egy hazug embernek.
ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fog még hazudni neked, ha hagyod és nem lépsz.
ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Sosem fogom megérteni, hogy ez miért okoz ekkora dilemmát másoknak... Kedveled vagy sem? Ha igen, akkor lépj tovább, de ha nem tudsz, akkor koptasd le és kész. Mit vergődsz vele, ha nincs meg a bizalom, nem is lesz...
ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hinni neki. Még azt sem, hogy a fű zöld színű.

Ha vele maradsz akkor megérdemled ha téged is szétcsal.

ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!