Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig fognak az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fognak az itteni férfiak szentül hinni benne, hogy MINDEN nő a bunkókra izgul? Xd

Figyelt kérdés
Ma is annyi válasz volt ezzel kapcsolatban... :D Hogy a kedves srácok senkinek se kellenek! Érdekes én nem ezt tapasztalom.
2016. jan. 26. 23:31
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
49%
Én sajnálom a legjobban, hogy ez az igazság.
2016. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26%
Te is a bunkókra gerjedsz, hiába titkolod.
2016. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Én sem ezt tapasztaltam, egyik barátnőm párja sem bunkó, és én is messziről kerül a tapló pasikat.


Ezek a férfiak vagy


1. Vitát akarnak gerjeszteni, azaz csak trollkodnak


2. Láttak pár ilyet, és ráhúzzák mindenkire


3. Nem hajlandóak a saját hibáikat belátni, és inkább a nők vannak beállítva úgy, hogy rosszul választanak.

2016. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Az az érdekes, hogy csak az mondja ezt a sablonszöveget, hogy a nők a bunkókra buknak, akinek nincs megnyerő egyénisége. Én rendelkezem vele, és kellek a nőknek. :P
2016. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
most kapásból ki tudok keresni 10 kérdést hogy miért ilyen bunkó a pasim! akkor miért van aki bunkó mindig csaja? aki meg kedves normális az meg irány a pincsikutya zóna...
2016. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
1:Rajtam kivül minden f bunko! 2: Én nem kellek senkinek. 3: Másnak van párja. 4?:Egyetlen logikus következtetés:"MINDEN nő a bunkókra izgul"
2016. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén szólva egy halom olyan átkos kérdést látok kiírva, hogy "kiderült a pasimról, hogy egy bunkó állat, de nagyon szerelmes vagyok belé, szakítsak vele?", vagy valami hasonlóról. Ellenben a saját ismerősi körömből tudok mondani legalább fél tucat olyan esetet, hogy a nagyképű, bunkó, cinikus sarmőrrel szakított a barátnője, mert a kapcsolat idején meg merészelte mutatni a jóságosabb, érzőbb énjét, és az már túl "nyálas", nem illik bele a kompozícióba.
2016. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%

persze nektek a kedves romantikus férfiak kellenek hazudjatok másnak !!! ez csak két kérdés a napi 5 ből minimum!


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..



http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Elméletileg addig míg "ki nem halnak".Ugye az ilyenek nem fognak szaporodni hisz életképtelenek, szóval el fog tűnni ez a típus ahogy tökéletesedik az emberi génállomány...
2016. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Mert buták egyesek sajnos.


Én 2 és fél éve vagyok a barátommal, és rohadtul nem bunkó, sőt, az ellentéte. :) És nemcsak én választottam így.


Ettől függetlenül persze van sok olyan, aki bunkóval áll össze, de az szimpla hazugság, hogy MINDEN nő.

2016. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!