Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ismerkedési, randizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedési, randizós tippet adnátok az ellenkező nemnek úgy általában?

Figyelt kérdés
De mindenképp jelezzétek, hogy melyik nemtől melyik nemnek címzed! :D
ápr. 20. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Legyen önmaga, ne játssza meg magát, akinek tetszeni fog tetsszen úgy amilyen ő.
ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az kéne egy ferfiban hogy erezzem csak en érdeklem meg egyaltalán érdeklem es nem akarja elcseszni az egeszet ami bontakozott, azzal, hogy szexre hív.


Errol kerdesem is volt ha tetszik a pasi es nyitott lennék vele bármire, akkor miért hoznak le az életemről is azzal hogy nem találkozik nem hiv meg nem kezdemenyez nem csokol meg, nem bujik ölel vagy nem vagyunk egyutt sem, hanem mindez helyett CSETEN bekérdez, hogy na elso randin szex?meg hasonlók.


Megölik az egészet.

ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha a kinézeted túró, de az ízlésed kaviár, akkor lehet, hogy lejjebb kéne adni kicsit az elvárásokból. (Mindkét nemnek!)
ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

A pasiknak inkább emelnie kéne a lécen mert szánalom hogy bárkit meghúznak aki él és mozog. Redvás pr.stikat is pasikat is. Teljesen mindegy nekik minden az is hogy élőben mégcsak nem is látott csak képet a neten de az is jöhet.


Igénytelen disznó az összes.

ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Paul Atreides ***** válasza:
73%

#2


Szörnyű alakokkal beszélgettél akkor. Akiben több jó érzés van az nem kérdezi ezt így be.. Nyilván egy ilyen után már a vágy, mint olyan elhanyagolható szempont az ő részéről. Mert lehetnél te bárki, ő valószínűleg ugyan ezt kérdezné.


Én azt tanácsolnám, hogy egy vagy sok negatív tapasztalat révén ne ítéljék meg rossznak az összes többi olyan nemű embert aki esetleg egy teljesen más világ.

ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Én ki is regiztem a társkerről. A társkeresés maga a negatív így már.

Valahogy nem az megy hogy ezzel is jot beszelgettem azzal is es izgulva várjam a randit bármelyikkel is.

Hanem kiidegelnek es ki kell regiznem pihenni mert nem birom.

Es akkor ne általánositsak.

Ezek azt se tudják kivel csetelnek ki mellett mennek el válojában.

ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Virágzik a pr.stipiac drága lepontozók meg az lmbtqp is.
ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

"Szörnyű alakokkal beszélgettél akkor."


Nagyon könnyű ilyeneket kifogni, mert ez a többség. Nem kötekedésből, de ha látnád a saját férfi barátaid, ismerőseid netes előzményeit, hogy kinek milyen fórumon miket írnak, nagyon ledöbbennél.

ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Paul Atreides ***** válasza:
100%

#8


Én elhiszem neked, nem megkérdőjelezni akartalak. Valószínűleg így lenne, ha tudnám amit leírtál. Én arra céloztam, hogy nem mindenki ilyen azért még.

ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai magyar társadalomtól semmi jót ne várjon, inkább ne ismerkedjen senki sem, ha csak bajt nem akar magának keresni...
ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!