Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedes/randizás külföldiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedes/randizás külföldiekkel, ti szoktatok?

Figyelt kérdés
27N vagyok, most költöztem haza MO-ra kb 15 év Angliában lét után. Nem igen jártam Budapestre az utóbbi években de eszre vettem hogy eléggé multikulti(bb) lett itt a dolog mióta kikoltoztunk Angliába. Kint elég sok csaj együtt van fekete pasival például. Ez itt mennyire megy Magyarországon? Mennyire nyitottak a Magyarok ebben a tekintetben?
ápr. 28. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Igen (már volt)
Nem (még nem de szeretnék)
Nem (nem is akarok)
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Én sok nyelven beszélek, volt brazil meg iráni barátom is, és kaland volt más nemzetiségűekkel is. Mondjuk a feketék nekem pont nem jönnek be. 27N
ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kevesebbet éltem ugyan külföldön, mint te és tervezek is visszamenni, én meg már pont magyarral nem tudnám elképzelni. 2 idegennyelvet beszélek folyékonyan, sok a külföldi barátom is, a más mentalitás meg egyenesen felszabadítóan hat(ott) rám.

Egy dél-amerikai (amúgy brutál szexi és okos) sráccal volt egy kb. 1.5 hónapos kalandom. Hát...csak annyit mondok, hogy bántam, hogy vége lett😃


De nekem a kintlét (Európa) után az itteniek tűntek átlagosan (nyilván nem akarok mindenkit egy kalap alá venni) slamposabbnak, unalmasabbnak szimplán azért, mert ez a megszokott.

ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, így nyilván nagyobb az esélye, hogy helyivel jövök össze. Magyarok nem is igazán vannak, akik meg igen, hát azokkal meg inkább én nem.

A multikulti nem zavar, de nem is érdekel. Tehát például teljesen rendben van, hogy a munkahelyen mindenféle bőrszín, náció és vallás képviselve van. Sok a vegyespáros. Természetesen akadnak azonosnemű párok is. Abszolút hidegen hagy, megszokott dolog, meg se nézem.

Nekem viszont alapvetően a "svéd favágó" típus jön be: nagydarab, világos bőr, kék szem, világos haj. Egyszerűen nem tartom vonzónak a feketéket vagy a kreolokat. (Akkor se, ha én is látom, hogy egyébként jóképű és sportos.) Egy-egy ázsiait szökőévente egyszer.

ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!