Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mekkora probléma ma a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora probléma ma a 30 feletti férfiaknál?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori, hogy egy 30 vagy 40 év feletti férfi a szüleivel, szüleinél él? Van olyan élethelyzet, amikor ezt elfogadhatónak tartja egy nő, és nem instant ok arra, hogy ne is kezdjen vele randizni? Kíváncsi vagyok erre, mert sokan eleve kiírják társkeresőn, hogy szülőkkel élőknek nincs esélye. Persze értem én miért van ez, de nekem van olyan ismerősöm, aki egy rossz anyagi döntés miatt a szüleivel él, de sokkal talpraesettebb, önállóbb, mint néhány egyedül élő haverom. Tudom, nem ez az általános, csak kíváncsi vagyok, tapasztalatotok szerint ez mennyire gyakori, és miért instant kizáró ok sokaknál.
máj. 1. 19:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerkedtem a férjemmel, 37 éves volt és a szüleivel élt. Felesleges lett volna külön mennie, mikor ott a nagy családi ház és így rengeteg pénzt tudott félretenni. Fél év együttlét után albérletbe mentünk, hogy kipróbáljuk milyen együtt élni, aztán vettünk egy házat és összeházasodtunk.

Egyáltalán nem életképtelen, takarít, mosogat, egyszerűbb ételeket elkészít, igaz ezt a mintát hozta otthonról mert az apukája is kiveszi a részét mindenből.

Nem kell egyből leírni azt aki a szüleivel él, mindenki megérdemel egy esélyt, ismerkedéskor úgyis hamar kiderül, hogy vérbeli mamahoteles vagy alkalmas-e önálló életre.

máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze meg pl 25 évesen ne lakjon otthon, de 30 éves korára vegyen lakást...aztán hogyan albi mellett?
máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%
22-es, a kérdésben 30 feletti férfiakról beszélünk, nem 25. Nem kell túlozni. Azt se mondta senki, hogy 30 éves korára lakást kell venni. Ez a lakásvásárlás is csak Magyarországon téma, egy osztrák simán azt mondja, hogy dehogy veszek sajátot, bérlek egyet aztán nem vagyok röghöz kötve, ha nem tetszik, visszaadom aztán oda költözök, ahova akarok. Senki nem problémázik azon, hogy "csak" bérli a lakását. Nem csinálnak egó kérdést belöle.
máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23 Én tisztába vagyok vele, nekem nem is prioritás a saját lakás, nem érdekel és szinte lehetetlen, pedig jól keresek. Jó nekünk az albérlet is.
máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
21: Like! :-)
máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

20-as te valahol nagy eltévedtél. Senki nem mondta, hogy nem akar tenni érte. Azt mondtam, hogy figyelembe véve a jövedelmek szintjeit, a megélhetés költségeit és a lakásárakat, bárki láthatja, hogy saját lakásra összespórolni esélytelen.

Igen persze tudjuk. Vannak mérnökök, meg programozók, meg vállalkozók, akik havi nettó másfél milliót keresnek már 25 évesen is. De azért nézzük már inkább a többségét, ne a kivételeket. És had ne számítson már lustának és életképtelennek az, aki urambocsá csak 350 nettót keres mondjuk.


Ui: én családos ember vagyok, te parittya!

máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!