Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rejtett nárcisztikus személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtett nárcisztikus személyiségzavaros nőre mennyire jellemző, hogy akivel találkozik kiderít róla mindent? (hol dolgozik, kik a közös ismerősök)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valamit mond neki a másik fél és nem hiszi el, hanem bizonyosságot akar szerezni mindenről, nyomoz.

máj. 11. 19:27
1 2
 11/13 mikeXxX ***** válasza:
0%
10# Én is mondhatnám hogy még egy hülye aki csak kötözködni jár ide! Nem kell pszichológusnak lenni hozzá hogy figyelj egy másik embert és tettei alapján felismerd milyen jellemű ember rengeteg könyv van amiben részletesen kivan fejtve miért nárcisztikus valaki vagy éppen bármilyen más jellemű.
máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11 Attól, hogy elolvasol pár könyvet a témában, még nem leszel képzett szakember. A pszichológus sem néhány jellemvonás alapján fogja megállapítani a személyiségzavart, hanem többüléses terápia során. És ha igazán alapos, akkor másodlagos véleményt is kér a diagnózisról egy másik kollégától. Annál azért összetettebbek ezek a mentális rendellenességek, mint hogy minden sarkon ezt vizionálja egy laikus.

Ettől függetlenül persze, nem árt, ha utánaolvasol dolgoknak, és figyelsz mások reakcióira, alapvető attitűdökre, de már a hajam hullik ki attól, hogy minden kicsit is önző/ beképzelt/ manipulatív embert diagnosztizálgatnak komolyabb pszichológiai problémákkal. Van olyan, hogy valaki egyszerűen csak s*ggfej, minden mentális bukfenc nélkül.

(Az #10-es hozzászólásom pedig a kérdezőnek szólt, nyilvánvalóan, különben jeleztem volna a sorszámot.)

máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mikeXxX ***** válasza:
54%
12# Egy szóval nem is mondtam hogy szakember vagyok ebben a dologban de mivel nagyon megütöttem a bokám egy nárcisztikus emberrel így sokat olvastam utána milyen jellemzői vannak egy ilyen embernek egyébként amire te célzol azok maximum nárcisztikus jegyek amiket használ valaki aki szavaddal élve csak egy seggfej de több dolog egybefüggő láncolata miatt lesz valaki nárcisztikus így most már képes vagyok felismerni egy ilyen embert amihez soha többé nem akarom hogy közöm legyen. Egyébként egy pszichológus nyilván hamarabb átlátja az egészet de azért ez nem egy atomfizika ha figyelsz a testbeszédre és a jelekre akkor felismered.
máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!