Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevallanátok ezt a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallanátok ezt a párotoknak, vagy nagyon mániákusnak tűnnék vele?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk, megismerkedtünk volna, úgymond "kinéztem magamnak" és kb. évek munkája volt, hogy összejöjjünk. Ezt ne úgy képzeljétek, hogy évekig járkáltam utána, vagy figyeltem, azért ennyire nem vagyok kattant.


De párszor láttam itt-ott, mindig megjegyeztem, hogy amúgy jó pasi. Utána láttam az egyetemen is, kiderült, hogy a munkája mellett hobbiból tanít is, de felsőbb évfolyamon. Az egyetem honlapján megtaláltam, így a nevét már tudtam. Közben egyre jobban érdekelt, mert már csak így internetről is látszott, hogy nem egy unalmas ember (sikeres volt a background check).

Később az ő szemináriumi órájára akartam bejárni, gondoltam, shoot my shot, de háromszoros túljelentkezés volt és nem jutottam be. Írtam neki e-mailt, hogy óraütközés miatt csak az az időpont lenne megfelelő, bejárhatnék-e oda, de erre nem is válaszolt (utólag megnéztem, meg se nyitotta a mailt:D).


Aztán tavaly láttam, hogy az egyetem szervez szakmai gyakorlatokat, az egyik hely az ő cégénél volt, jelentkeztem. Közel is van a lakásomhoz, meg így talán végre észre is venne (igen, direktben nem akartam/mertem ismerkedni vele, azt akartam, hogy észrevegyen és ő kezdeményezzen). De mivel a cége is elég népszerű, elismert, meg ő is, és átlagok alapján osztották be, ki hová megy, nem én kaptam a helyet.

Ezután a Neptunból kinéztem, melyik nap, hol vizsgáztat és odamentem, minden bátorságomat összeszedve, hogy ott szeretném a szakmai gyakorlatomat csinálni, volna-e lehetőség rá? Sietett, konkrétan kifelé menet mondtam, ki vagyok, mi vagyok, mit szeretnék. Mondta, hogy persze, menjek, majd hívjam fel, ha kezdenék.


Júliusban kezdtem, augusztus végén hívott el az első igazi randinkra, azóta együtt vagyunk, együtt is élünk. Ezt így senki nem tudja, csak a legjobb barátnőm, szerinte ez aranyos és avassam már be a páromat is, értékelhetné igazán, mennyire szervezkedést igényelt ez részemről. De félek, nem gondolna totál őrültnek?


máj. 12. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Lehet annak tartana pedig minden csaj ezt csinálja :D
máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha elmondod neki akkor szet fogtok valni
máj. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Idősebb, sikeres, pénzes pali már megint.

Visítva fog menekülni a tapadós, aranyásó kiscsaj elől, ha ennek egy töredékét így előadod neki.

Minimum az egójának nem fog jól esni, hogy nem ő szedte fel a kis naív p..ncit, hanem az koslatott utána, de te tudod…

Azon azért gondolkodj el, hogy hány éved van a nagyszerű “pááááárom” mellett, ha már be is költöztetett és ok, most élvezed a bölcs, gazdag, wááááá de okos a pááááárom-at, de az egyetemen és az irodájában mindig lesz friss és majd 2-3-4 év múlva fiatal, csinos, nem nyafogós, nem babucival-esküvővel nyúzogatós friss hallgató meg gyakornok lány…

Sok boldogságot.

máj. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Elég gaznak érzem ezt a sztorit. Kicsit ilyen szürke ötven árnyalata feelingje van.
máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Lakásomhoz 😂


Ha igaz ez a sztori nem mondanám el, mivel ez a típus a buta naiv fiatal lányokhoz vonzódik és szereti azt hinni hogy ő szedte fel.


A másik ha ilyen jó pasi hogy lehet hogy nem házas már idősen sok pénzzel sikerrel , azért mert nem akarja, vagy gondok vannak vele.


Nincs nagy jövőd vele

máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben az előzményekről hallgatnék mint a sír. Mert ha megtudja, ki fog ábrándulni belőled, nehogy azt gondold, hogy ő is majd aranyosnak találja és együtt nevetgéltek majd rajta. Hátborzongatónak fogja érezni és menekülne foggal körömmel, mindent amit gondosan felépítettél egy pillanat alatt törne össze. Javaslom inkább élvezd a munkád gyümölcsét!
máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy ez szakító ok lenne. Elmondhatod neki, ha akarod, de eleinte csak finoman, ha nem tetszik neki, akkor még visszatáncolhass, mert vannak férfiak, akik szeretik magukat abban a hitben tartani, hogy ők hódítottak, kezdeményeztek.


Mond neki azt, hogy már láttad korábban is, akkoris jó palinak tartottad. Aztán figyeld a reakcióit, de mondom, csak finoman adagold.

máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én költöztettem be magamhoz, igazából ez volt a legegyszerűbb döntés, mivel heti 5 éjszakát töltöttünk valamelyikünknél, és állandóan ment a matek, mi hol van éppen, mit melyik helyen felejtettünk. Nekem sok volt ez a kétlaki élet, ahogyan neki is.


Ez a "miért nem házas még???" elszámoltatást pedig sosem értettem... Kötelező 30 éves korig megházasodni, akár megtaláltad a megfelelő embert, akár nem? :D

41 éves, semmivel sincs elkésve.


Igen, mindig lesz mindenhol szebb, csinosabb, fiatalabb, de ennyi erővel az utcára se engedje ki senki a párját, ott is megláthat bárkit. A bizalom szerencsére működik nálunk.

máj. 13. 08:34
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

20-21-22-23 éves csini egyetemistaként, akit anyu-apu ellátott egy lakással, tényleg a legnagyobb öröm magadhoz költöztetni a 41 éves kanodat és azon vekengeni, hogy eláruld-e a majd 20 évvel öregebb (ó dehogy, tudjuk, hogy ő aaaaannnnnyira fiatalos, menő, gazdag stb., apáddal majd eldumálnak végülis egy korosztály, nem igaz? ) főnyeremény faszidnak, hogy lested, követted, nyomozgattál, nyomultál?

Hagyjuk, szánalmas az egész akkor is, ha a fele igaz.

Ez a gazdag lánykás sztori következő felvonása netán?

máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem miért akarja mindenki mindent elmondani a másiknak? Csak kiszolgáltatod magad, sebezhetővé teszed, nem érted? Totális öngól a coming out, mindegy hogy miről van szó, hónapokig figyelted, koslattál utána nő létedre, csak nevetségessé teszed magad.

Az a csaj is ráb*szott aki kikotyogta a férjének hogy egyszer megcsalta, most ott maradt terhesen egyedül.

"Ne szólj szám, nem fáj a fejem"

máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!