Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmehetek, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehetek, ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú elhív valahová, pl meki vagy ilyesmi, akkor valószínűleg tetszem neki nem? De ha ő nem jön be nekem, de barátok vagyunk, akkor elmenjek? Vagy inkább utasítsam vissza, hogy ne értse félre? Vagy menjek el, de tisztázzam, hogy csak barátilag? Köszi a válaszokat!
2010. okt. 28. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább utasítsd vissza, mert miután elmentél, nagyobb önbizalomra adhat neki okot, és jobban fog szeretni téged.
2010. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el érezd jól magad, és ha tényleg semmi esélye akkor mond meg neki kerek-perec de szépen, nem lealázva. Szerintem ez a módja, ha nem mész el azzal csak elrontod a kedvét, és nem hiszem hogy utánnad a következő lánynál lesz elég magabiztossága. Ha visszautasítod próbáld úgy, hogy úgyérezze nem miatta van, hanem csak nem passzoltok egymáshoz.

18/f

2010. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2010. okt. 28. 20:48
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha azt mondom, hogy

-Felőlem mehtünk, de mint barátok.

az jó?

2010. okt. 28. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez a középút:D Ez jóóóó:D
2010. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké :D
2010. okt. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!