Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja más csajokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja más csajokra hogy szép, mikor nálam próbálkozik?

Figyelt kérdés

Egyelőre semmi konkrét nem volt, de egyértelműen flörtöl velem és minden nap keres... össze akar velem jönni a srác. Erre ma elkezdte taglalni nekem, hogy a munkahelyére betévedt pár szép lány. Nem kérdeztem, nem is vágott annyira témába, nem értem hogy miért mondta... Mindenesetre én felrobbanok a féltékenységtől. Minek mondja ezt nekem??

20/L


2014. júl. 1. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert hülye. Bocsi hogy ezt kell mondanom de ez a véleményem.
2014. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy mert hülye vagy azt akarja, hogy felrobbanj a féltékenységtől, ahogy teszed is. :D Kontrázz rá, mondjad, hogy mittomén hallottad életed legrosszabb csajozós szövegét, ide kitalálsz valamit és mondjad, hogy csak úgy özönlöttek a bókok. Vágj vissza! :D És figyeld a reakcióit :))
2014. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fényember ***** válasza:
Csak féltékennyé akar tenni. :D..Egy ideje együtt vagyok már a barátommal de néha nálunk is előfordul..jól esik érezni hogy ennyire fél hogy elveszít..ilyenkor általában vissza vágunk a másiknak..persze csak határokon belül :)
2014. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ket oka van.


Egyreszt, ha igy reagalsz (feltekeny leszel tole), abbol tudja, hogy kell neked. Ha nem erdekelne a ficko, akkor nem foglalkoznal ezzel a kedves kis tortenettel sem.


A masik meg, hogy tudja ki kell a noknek (altalaban az, aki a tobbi nonek is, aki hozza van szokva szep lanyok tarsasagahoz). Szerintem ugyesen taktikazik.

Mindenesetre jo otletet adtal. Azt hiszem, alkalmazni fogom en is. :)

2014. júl. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nálam ezzel inkább azt érte el, hogy védekező mechanizmusba kezdtem és távolságtartóbb leszek vele, mert nem tudom, mennyire gondolja komolyan a dolgokat velem...
2014. júl. 2. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!