Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom soha nem féltékeny ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom soha nem féltékeny ez akkor most nem normális ez így rendjén van?

Figyelt kérdés

A barátnőm SOHA nem volt még féltékeny vagy legalábbis nem mutatta ki. De inkább azt mondanám,hogy nem is volt még féltékeny...egy picit sem. Kimutatja az érzéseit, szeretet,harag,szomorúság. Látom rajta ha baj van ha boldog stb. Féltékenységnek azonban nyomát nem láttam még. És bevallom zavar valamiért...a másik 2 barátnőm nem túlzóan,de néha féltékeny volt és jól esett ez is egy fajta vissza igazolás volt és tudtam,hogy szeretnek. Most is tudom,hogy ő is szeret engem...csak fura ez így számomra.

Bármikor elmehetek a haverokkal nem tesz megjegyzést,szép napot kíván,megölel aztán utamra enged. Smst sosem írt, nem "zaklatott". Csak ha haza mentem akkor kérdezett pár általános dolgot:. "Miujság? Hogy érezted magad?". Ha véletlen szóba hoztam nő kollégát,ismerőst az sem zavarta. Mondjuk nem is adtam okot a féltékenységre,de legutóbb próbára tettem. (Tudom..csúnya dolog) a telefonomat direkt nem zártam le és megkértem egy csaj ismerősömet,hogy folytassunk egy kis beszélgetést amiből mást szűrhet le a párom...félrevonultam és láttam,hogy a barátnőm mitcsinál. Takarított ott volt a telóm félrerakta és basszus az ember automatikusan olvasná az üzenetet..ő is azt tette szerintem. Láttam,hogy mosolyog egy nagyot és félrerakta a telóm majd szólt,hogy írt egy barátom. Pfff. Ez mi? Konkrétan az állt az üzenetben,hogy jól éreztem magam vele majd máskor még összefutunk szív csókos száj stb. Nem értem..ő tök más,bármit csináltam sosem zavarta,mintha tényleg maximálisan megbízna bennem. De ez csak nekem fura így. :/ (Tudom,hogy ő szeret engem és nem csalt meg. Törődik velem és sokat vagyunk együtt. ) Szerintetek ez így rendjén van?

2 éve vagyunk együtt.



23/F, 21/N


2017. szept. 22. 08:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy örülnél, hoyg találtál egy normális nöt, aki bízik benned, csainálod a müproblémákat!
2017. szept. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem vagyunk féltékenyek, az megöli a kapcsolatot.

Nem bízol a másikban, megette a fene a kapcsolatot.

Féltés az van. Vagy is, mondjuk 18 órára haza szokott érni és 20 órakor még nem tudok róla. Vagy későn jön, akkor inkább megyek érte kocsival. Ne a kihalt utcákon jöjjön egyedül.

2017. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs önbizalomhiánya, magabiztos, egészséges a lelke, és mert NORMÁLIS. Becsüld meg, ne pedig gyártsd a problémát!

Amúgy én is ilyen vagyok.

2017. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális. A szeretet kifejezésének a féltékenység a leghitványabb, legkárosabb és legrosszabb módja. Plusz, megadni valakinek a bizalmat és vállalni a bizalommal járó sebezhetőséget igen nagy dolog, csak te túl ostoba vagy ahhoz, hogy ezt észrevedd. Úgyhogy kicsit próbálj meg gondolkodni az agyad segítségével, és értsd meg, hogy mekkora kincs az a partner, aki nem féltékeny.
2017. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Olyan is volt,hogy két három órát késtem,de nem írt smst nem is hívott. Aztán amikor haza mentem akkor tök nyugisan és viccesen megkérdezi,hogy hazafelé menet megmentettem pár ember életét? Vagy titokban én vagyok a pókember? Szóval inkább elvicceli. FÉLTENI szokott..vigyázzak magamra, néha aggodalmas, de irtó aranyos szokott lenni olyankor. Féltékeny viszont soha nem volt. Nincs gond az önértékelésemmel sem. Én sem voltam még féltékeny, nem adott rá okott. De volt,hogy ez az bökte azért a csőrömet már,még ha nem is tettem szóvá.
2017. szept. 22. 08:22
 6/26 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést aki normális vàlaszt adott annak köszönöm,de aki csak (6-os) szúrkálódik..az mire jó? Komolyan nem értem miért jó ha folyton belekötünk másba,beszólogatunk,nem a kérdésre válaszoltàl. (Tipik magyar mentalitás 6-os)
2017. szept. 22. 08:28
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
Az egesz kerdesed arrol szol, hogy hoggan tudnad provokalni a baratnodet, hogy feltekeny legyen :D. Akkor mirol is beszelunk? Valoban ugy viselkedsz, ahogy irtam :D. Most is. Ehhez Magyarorszagnak keves koze van (meg hozzam is :D).
2017. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a kérdésre vàlaszolsz csak veszekedni akarsz és provokálsz. De ha nem vetted volna észre az elöző vàlaszodat is törölték. Ha nem tudsz érdemben mit hozzáfűzni akkor kussolj légyszíves!
2017. szept. 22. 08:45
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Tökéletesen rendjén van.


Az már kevésbé, ha téged csak azzal lehet meggyőzni a szerelemről, ha a párod "beléd van betegedve".

2017. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Pont, hogy ez a normális. Ez annyit jelent, hogy egy mentálisan egészséges lány, akinek a helyén van az önbizalma.


NINCS olyan, hogy egészséges féltékenység, a féltékenység semmilyen esetben sem egészséges és semmilyen esetben sem szól a szeretetről, szerelemről. Ha ennyire torz képes van arról, milyennek kéne lennie egy kapcsolatnak, akkor hagyd szegény lányt, hadd keressen maga mellé egy mentálisan ép embert, te pedig kereshetsz magad mellé egy önképzavarral küzdő, degenerált féltékeny pi**át, azokból úgyis fényévekkel több van.


Ne csinálj oda problémát, ahol nincs.

2017. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!