Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szerelmes belém és én ezt tudom de ő nem tudja és azt se hogy én is szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 00:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Az az pontosan nem tudom hogy is közöljem vele.
2010. okt. 31. 00:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy. Ha az érzés kölcsönös, akkor ígyis úgyis összejösztök.:) Randihoz mit szólsz? Mondjuk egy cukrázdába, majd utánna sétálnátok egyet és akkor:D
2010. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell konkrétan kimondani, elég ha csak megfogod a kezét és tudni fogja:D Hajrá:)
2010. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi bár lehet hogy későn írom nem tudom ha igen akkor bocsi.De az van hogy ez szép és jó de másfél éve Angliába élek és a csaj nem igen tud mást az angol-on kívül de ez még nem is volna probléma mert én igen az elején még menne de utána meg volnék lőve. és még egyszer bocs ha késő adom meg ezt az információt.
2010. okt. 31. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!