Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már annyi mindent megpróbáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyi mindent megpróbáltam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy fiúval interneten keresztül jóbalettem.A távolság 50 km.:( És akárhányszor próbáltunk találkozni,soha nem jött össze!Már kezdem feladni!Mit csináljak?!A nyáron próbáltam egy párszor vele találkozni,de mindig közbejött valami!A fiú nagyon rendes,2évvel idősebb,már beszéltünk is,és nagyon tetszik.Megszeretném ismerni élőben is,csak sosincs nincs rá alkalom :( Adjam fel?14/lány
2010. okt. 31. 15:39
 1/8 anonim válasza:
kérdezd meg, akar-e egyáltalán valamit tőled. én is voltam így és általában csak habszöveget kaptam vissza...
2010. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak elkeseríteni, de azóta már elég sokidő eltelt, nem lehet hogy a fiú nem szeretne találkozni, vagy valamelyikőtök húzza az időt? Kérdezd meg hogy nincs e kedve veled eljönni valahova.. De gondolom ezt már próbáltad, ha továbbra is húzza az időt, akkor vszínű rendes és nem szeretne megbántani :) De lehet nem így van ezért dumálj vele msnen erről ;)

16F

2010. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem,de ő szeretne velem találkozni!De nemnagyon birunk tenni valamit,mikor mindent elront ez a távolság:(
2010. okt. 31. 15:47
 4/8 anonim válasza:

bocs, hogy ezt mondom, de ha azt mondja, szeretne találkozni, az még nem is biztos, hogy úgy van... én is mindig azt kaptam vissza, "én szeretnélek látni, de... x,y"

duma-.-

2010. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott van vonat, vagy volánbusz 50 km azért nem nagy dolog...
2010. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van.minden esetre köszönöm.:) p.s NINCS VONAT.:D
2010. okt. 31. 15:53
 7/8 anonim válasza:
az én barátom az ország másik végében lakott, kb 400 km-re tőlem (suliból ismerem), s amikor hazajöttem, elég messze voltunk egymástól, de megoldottuk... 50 km nem kifogás...
2010. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De épp ez az.Nemtudom,h h oldjam meg. :(
2010. okt. 31. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!