Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SoS. Mit a csináljak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS. Mit a csináljak vagy hagyjam abba? Én tényleg mindent megpróbáltam.

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön nekem és most abban vagyok nagyon bizonytalan hogy neki bejövök-e én. Szóval úgy van a sztori hogy mentünk egy hosszabb útra és én mellette ültem a kocsiban. És érdeklődött hogy hányadikos vagyok (mivel ismert de nem jutottunk oda addig a napig hogy beszelgessunk) és meg is mondtam neki. azt mondta hogy legalább 1 évvel idősebbnek nézek ki (jó értelemben) és várja már hogy negyobb legyek meg stb. Mikor jöttünk hazafele megivott 5 sőrt amitől az ember már kicsit bátrabb és hazafele menet bújt hozzám nézte hogy alszom-e és fordúlt felém meg mosolygott. Beszélgettünk is meg minden annyira aranyos volt. No de itt jön a bökkenő ami elbizonytalanított. Haza jöttem és másnap nem is nagyon írt sőt inkább egyáltalán. Hozzászoltam párszor de nem volt nagyon oda. Találkoztunk megint de nem volt annyira aranyos mind akkor ami lehet attol met nagyon megvolt betegedve. Szóval ezt sem tudom. Mostmár írni sem nagyon akarok neki mert félek hogy rossz benyomást keltek hogy rá vagyok ragadva. Még az is a bajom hogy nagyok ritkán találkozunk és nemtudom neki megmutatni hogy valamivel érettebb vagyok agyilag mind a töbi velem egykorú személy. Mikor találkozom vele sem tudom nagyon megmutatni mert mikor találkozunk ő mással van elfoglalv mivel ő zenész és én csak a koncertjeire megyek mert a testvérem egy bandatag. Nagyábol ennyi de nagyon bonyolúlt nemtudok leírni mindent. Szóval szerintetek még próbálkozzak vagy haggyam a fenébe? Szemeztem is vele meg minden mikor van rá alkalmam. Bocsi ha hosszú voltam...L
2009. dec. 29. 19:31
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
msn-re gondóltam hogy nem írt
2009. dec. 29. 19:32
 2/23 anonim ***** válasza:
írj kort is.te mennyi vagy és ő?
2009. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
annyi elég hogy 3 évvel nagyobb :)
2009. dec. 29. 20:06
 4/23 anonim ***** válasza:
te 10 ő 13 világos ez a gond
2009. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nem

:)) sokkal nagyobb:)) és érettebb :))



vicces vagy:D

2009. dec. 29. 21:54
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez kortól is függ.Mármint,külömböző korosztályú embrőckék külömbőzően viselkednek.Ha nem mondod meg hány évesek vagytok nehéz lesz segíteni...
2009. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
pontosan:D
2009. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Azért ki lehet logikázni szerintem:

abban a korban vannak, amikor még a 3 év különbség számít, a fiú már iszik.

Szóval 18 a fiú +/- 1 év, ebből a kérdező korát meg már kiszámolhatjátok...


A kérdezőnek nem tudok segíteni, ilyen téren nincs tapasztalatom...

2009. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű. a korod miatt nemakar tőled semmit. ha érettebb is vagy (szerinted) ez őt akkorsem vígasztalja, a korod az akadály, ugyanis nemminden pasi akar magának nagyonfiatal barátnőt, mégha az a barátnő érettebb is a kora akkorsem annyi amennyi
2009. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
azert nem akarom leirni a korom mert akkor csak olyan valaszokat fogok kapni hogy ennyi evesen meg babazz vagy mit tom en mi...jo leirom tudom mi lessz a kovetkezmenye en 12 o 15
2009. dec. 31. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!