Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szünet után találkozunk miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Szünet után találkozunk miről beszéljek vele és nagyon jól alakulnak a dolgok vele? (részletek lenn) 14F

Figyelt kérdés

Üdv! 14 éves fiú vagyok és szerelmes vagyok egy lányba és a lány legjobb barátnője össze akar hozni engem a lánnyal. Azt mondta, hogy szünet után reggel mennyek oda hozzá (ügyeletesek leszünk egy emeleten) és beszéljek vele először általános dolgokról majd mondjam el érzéseimet és kérdezzem meg, hogy járna-e velem...a lánynak ám tényleg pasihiánya van mert a barátnője lemásolta MSN-en amit a lánnyal beszélgetett és azt írta a lány neki, hogy nagyon vár már egy komoly kapcsolatra meg , hogy olyan jó lenne oda bújni valakihez és hogy elvárja a sráctol hogy kezdeményezzen...igen de én meg kicsit félös tipus vagyok és még a többi lány osztálytársamtol is elkell hivnom öt beszélni de milyen indokkal mit mondjak neki??..... és hogyan küzdjem le a félelmemet?....és hogyan fejtsem ki az érzéseimet ugy hogy megszeressen? (amúgy nagyon sokat beszélünk msnen de személyesen keveset) kérlek segitsetek akkor hogy miről beszéljek vele.és tippeket.am a lány 1 hónappal idösebb gondolom az még belefér!

Köszönöm az értelmes válaszadókat!

Üdv.: Daros


2010. nov. 1. 11:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
beszéltem vele a suliban és sztem jól ment még nem válaszolt.
2010. nov. 8. 14:28
 12/26 A kérdező kommentje:
Üdv. na sikerült vele beszélnem és amikor elmondtam neki érzéseimet iránta és hogy járna e velem nagyon látszódott hogy meglepte és hogy hirtelen jött de láttam hogy mosolygott és nemtudott mit mondani. aztán haverom mondta hogy leveleztek rólam meg haveromról vagyis a lány bnőjével
2010. nov. 10. 14:46
 13/26 anonim ***** válasza:
szorítok h összejöjjön:)
2010. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 martonistifler ***** válasza:
várom a további fejleményeket!
2010. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én is várom :D


Mindenképp mondd el! Bajtársakat nem hagyunk hátra!

2010. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
jelentkezem :) majd nézegessétek mer holnap fogok irni mert a lánnyal holnap találkozok remélem összejön:D
2010. nov. 11. 19:18
 17/26 anonim ***** válasza:
én is drukkolok írd meg ma :D
2010. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

bocsi hogy tegnap nem voltam elég forgalmas egy napom volt csak estére értem haza és már fáradt voltam és lefeküdtem am beszéltem vele a szünetbe vagyis a suliban és megkérdeztem hogy mire döntött és aztmondta hogy megpróbálhatnánk szóval sikerült:D köszönöm a tippeiteket ._:D nélkületek nem ment volna XDXD


ÉS még 1 kérdés:

Szerintetek mennyit beszéljek vele suliba??És mikor csókolhatom meg vagy puszilhatom meg ? XD:)

2010. nov. 13. 10:25
 19/26 martonistifler ***** válasza:
próbálj sokat vele lenni suliban. de saját tapasztalat szerint ez nem fog sikerülni. de órák után mindig keresd, mindig próbálj meg vele lenni de azért mértékkel nehogy túl sok legyen neki. és igazából sulin kívüli programokat szervezz. mert akkor tudtok igazán sokat együtt lenni. mikor csókold meg?! azonnal. :) tekintettel arra, hogy elég fiatal vagy és gondolom ez lesz az első pár csók egyike előre szólok ne izgulj! ez mindenkinek megy. ezt nem lehet tanítani!! egyik haverom most smárolt először 18 éves csajjal és aztmondta neki utána hogy iszonyat jól csinálta. szóval efelől ne aggódj. amugy hatásos taktika hogy pár másodpercig nem szólsz hozzá, mélyen a szemébe nézel és akkor csókolod meg. bár ilyenkor ösztönösen bennünk van, hogy elkezdünk közeledni egymás felé. örülök a sikerednek!!! nagyon. :))
2010. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
köszi és beszámolok arról is majd hogy sikerült-e a csók. majd nézzétek továbbra is.!
2010. nov. 14. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!