Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mijen a jó ajándék ha kel a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mijen a jó ajándék ha kel a lány?

Figyelt kérdés
ojan ajádék kéne amitől a csaje belélm bolondul, hogy ijet csak éntőlem kap meg. a csaje jol el van látva dellaval mer az apja az egész falut uralja nekem meg csórók a szüleim és nincs sok della ithon. valami ajándék kéne mert irigy lesz a csaj
2010. nov. 4. 11:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

hát ezt kissé nem értem...

hány éves vagy?


Am ha szeret akkor annak is örül hogy elviszed kajálni vagy ilyesmi...

2010. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Ha kel a lány, akkor jó ajándék lehet a reggeli kávé, esetleg ébresztőóra. Ha ezekkel megvagy, és még mindig kel, akkor jöhet az ágyabareggeli, mamusz, köntös stb. ;)
2010. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
itt nincs szeretet. Itt csak érdekek vannak! Nme látod?
2010. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kel? Már majdnem dél, biztosan felkelt.
2010. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd meg neki Emir Kusturica A cigányok ideje című filmjét. Pont a ti kapcsolatotokról szól. :)
2010. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
annak biztos örülne, ha megtanulnál írni!
2010. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ez egy magyar nyelvű kérdezz/felelek tipusú fórum, szoval légyszives, ne keverd a lengvári nyelvet a magyarral. Remélem megérted.


Lefordítom nektek:

Mijen a jó ajándék ha kel a lány?


Ojan ajádék kéne amitől a lány fülig belém szeret, hogy ijet csak tőlem kap meg. A lány jol el van látva pénzel, mert az apja az egész falut uralja (Biztos valami király szerű vagy ő a polgálmester, nemtudom...) nekem meg csórók a szüleim és nincs sok pénz ithon. Valami ajándék kéne mert Nemszeret belém a csaj.


Vagyis: Szegény a gyerek, de bármit megtenne a lányért csakhogy megszerezze, de nincsen pénze és mégis kéne valamien ajándék amitől belé szeret.


Válaszom: Hogyha cigány vagy (bocs nem sértésnek szánom) akkor ha jól tudom felétek úgy szokás hogy megszökteted a lányt a családból, és elviszed magatokhoz lakni.

2010. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom de ő már biztosan megvette a helyesírási kéziszótárt neked ajándékba
2010. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az ly-t te is meg tanulhatnád rendesen, akár csak az utolsó válaszoló!
2010. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4kg fuX, 1,7kg szamurálykard, 3kg tízezres.
2010. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!