Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom hogy nagyon fura dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nagyon fura dolog, de nem segitenétek légyszi?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki régen nagyon tetszett, majd egy kis idö mulva elfelejtettem. Most azonban megint tetszik, de már barátnöje van:(:( amit én még most se tudok feldolgozni. És most nem tudom, hogy mit csináljak hagyjam öket vagy teljes erömböl azon legyek, hogy megszerezzem. Tudom hogy önzö dolognak tartjátok, de nem tudom elfelejtni és mást meg nem nagyon tudok csinálni... mit gondoltok? LÉGYSZI CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT
2010. nov. 5. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember.

Én nekem ha kell valaki, és úgy érzem, hogy ez nem csak 1 fellángolás, én nem csak tetszik, szeretem is: Megprobálom megszerezni, de kulturáltan. Nem verem meg a csajt, szólok a pasinak, hogy nagyon bejön. Aztán rajta áll a dolog. De ha szeretem is küzdök érte.16/L

2010. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez tipikus női mentalitás és meg valami hülye tudósok is kimutattak ha mar valakinek van barátnője és rendszeres szexuális kapcsolatban van akkor valami olyan illatot hormonokat araszt ki magából ami vonzóba teszi.

Szóval nyugi majd elmúlik

2010. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Én nem tennék tönkre egy kapcsolatot, meg úgy vagyok vele, hogyha miattam elhagy egy lányt, akkor lehet, hogy engem is otthagy majd valaki másért. Szerintem várj, és ha azt látod, hogy nem boldogok és nem működik a kapcsolat, csak akkor lépj, ne akard tönkretenni két ember boldogságát.

Sok sikert!

2010. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

"Ez tipikus női mentalitás és meg valami hülye tudósok is kimutattak ha mar valakinek van barátnője és rendszeres szexuális kapcsolatban van akkor valami olyan illatot hormonokat araszt ki magából ami vonzóba teszi.

Szóval nyugi majd elmúlik"


Tudtamtudtam bazz, én is erre tippeltem, és mondtam is a havernak hogy könnyebb csajozni, mintha szerelmes lennél, és ugyan úgy ezt a feromon dolgot hoztam fel háhhá nem vagyok hülye :D

2010. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne állj közéjük. Ha elkezdesz a srácért pedálozni, előbb-utóbb szakítani fog a mostani barátnőjével és megharagszik Rád, így elveszíted örökre.
2010. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!