Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na ez jó dolog? Ezen túl vagy.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez jó dolog? Ezen túl vagy.

Figyelt kérdés

Elhívtam moziba azt a fiút aki tetszik.Mi ezt megbeszéltük,hogy nekem ő bejön,és erre ezt irta:nem akar elveszíteni,jobban megszeretne ismerni,egyenlőre maradjunk barátok,aztán majd meglátjuk.stb..

Most beszéltem vele,és mondta hogy eljön moziba...

kicsit félek vele 2-be,de majd megbeszélem vele..élőbe ez a baj,hogy nem beszélünk,pedig 1 suliba járunk...ez flörtölés vajon??? most beszéltük fb.felelsz vagy mersz :D

kérdeztem tőle:jóvagy az ágyba?:DD xD

erre a fiú:legjobb.:Dalap.. és te?:DD

erre én: figy ez nem kérdés mégszéép xD :D

erre a fiú: oks..majd beis bizonyítod?:$$ :D

mondom aha:$ :PP

de csak így hülyeségből játszottunk..ez flörtnek számít? felőlem irhattok emailt,mer ott jobban letudnám irni..de légyszives a kérdésre válaszojatok!!!! KÖSZÖNÖM L/15:)


2011. okt. 22. 22:38
 1/4 A kérdező kommentje:
még valami ha 2-be megyek vele moziba,az randi?:D
2011. okt. 22. 22:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem-.-"
2011. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelore maradjatok baratok?=nem akar toled komoly dolgot
2011. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Facebookon flört, ez nem az igazi. 3 perc élő beszélgetés többet ér akármennyi chatelésnél. Mozi első randira szerintem nem túl jó, mert nem tudtok meg egymásról sok mindent, moziban nem igazán szoktak beszélgetni, inkább egy séta, vagy cukrászda, egy hamburger... Esetleg, ha valamiért írnál privátot akkor szólj.

20/F

2011. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!