Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sose fog összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fog összejönni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és nagyon magányosnak érzem magam! Egy kapcsolatom sem jön össze, én nagyon vágyok a boldogságra, szeretetre, ölelésre! Nyár elején ért véget egy viszonylag hosszú kapcsolatom, és azóta szórakoznak velem a pasik. Olyan jó lenne végre valami jó dolog az életemben! Pasik, hogy lehet nektek megfelelni?
2010. nov. 6. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Megértem a problémádat. De ugye nem itt akarsz magadnak partnert találni? Abból nem sok jó sülne ki...

2010. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem, én csak tanácsokat szeretnék olyantól, aki már okosabbnak érzi magát ebben a dologban, mint én :S
2010. nov. 6. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom az, hogy sehogy nem lehet nekik megfelelni. Ha csinos vagy az a baj, hogy nem mernek megszólítani, ha túl rámenős vagy, akkor ribancnak titulálnak... Ha okos vagy az a baj, ha buta, akkor az. Nem kell nekik túl jó nő, de aki meg nem üti meg a szintet nem jó nekik. Szóval nem tudom. Én is egyedül vagyok jóideje és nagyon szomorú vagyok, amiért nem jön össze.
2010. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom, csúnya dolog, de egyre irigyebb vagyok a boldog párokra :(
2010. nov. 6. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Hiába irogattok ilyeneket a férfiakról, ez oda-vissza működik. Soha sem lesz senkinek igaza, ez mindig egyéni/szubjektív meítélés alapján alakul ki.


Kedves kérdező, ha volt már komolyabb kapcsolatod, akkor csak tudod, hogy milyen embert kell keresni! Én is magányos vagyok, de azt az időszakot is át kell vészelni, és ne így állj hozzá, hogy soha nem fog összejönni. majd jön a pillanat, amikor megtalálod azt akire vágysz.

Jah, és egy picit kevesebb válogatást. Előbb ismerd meg az illetőt, és utána mondj róla véleményt. Ha nem ilyen vagy, akkor nem neked szólt). És hidd el meg lehet nekünk felelni, de mindenkinek másak az igényei és az elvárásai, több-kevesebb, kinek hogy. Csak azzal van a baj, hogy hozzád illőt nehéz találni. Létezik, de keresni kell. Sok sikert. 24/F

2010. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egy ideig minden kapcsolatom működött eddig, aztán pár hónap múlva mintha a pasi teljesen más emberré vált volna, pedig úgy érzem, én sose csináltam semmit másképp ekkor sem, mint a kapcsolat elején! Ezért nem tudom, h ilyenkor mi van?
2010. nov. 6. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
22:17-es v0k, akkor még időben észrevetted a változást. Sajnos a legtöbben már csak a házasság után szembesülnek ezzel. Hát igen, a pasik nagy része képes ilyen lenni, ez mindenki számára kockázat. Vagy nem jól ismerted meg(addig), vagy nagyon titkolta a valódi énjét. Mindenesetre kerülendőek az ilyenek. Ilyenkor csak lesz másik férfi az életedben. Ettől már csak jobb lehet. Addig is ne ezen agyalj, hanem kösd le magadat mással a szabadidődben. lehet sokan vágynak rád titokban, csak nem tudsz róla!
2010. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha így lenne, h sokan vágynak rám, vagyis elég lenne egy is :) Csak juttatná tudtomra... elvégre nem én vagyok a vadász :)
2010. nov. 6. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:
márpedig itt is találhat épp valakit, az első randimhoz itt ismertem meg a lyányt :D, na nem lett belőle semmi, de szoktunk néha még dumalni msn n. azóta már messze is lakik mondjuk
2010. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, kedves kérdező. 10 hónapja ért véget egy majdnem 2 éves kapcsolatom, azóta meg minden srác madárnak néz... néha már magam is megnézem, nem tollas-e a hátam. :D Aki meg nyomul, az nem kell... Ez egy ilyen biznisz. :S Mint Csehov: Sirály c. drámájában...
2010. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!