Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgetek egy amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy amerikai lánnyal, megéri majd a személyes találkozó?

Figyelt kérdés
Adott egy amerikai lány aki Pennsylvania-ban él, de ez lényegtelen. Amerikai ismerősöm ismerőse. Ő is szingli, és nagyon jól elvagyunk, csak néha az időeltolódás ugyebár beleszól, mert nem tudunk sokat beszélgetni. Beszélgetünk interneten, telefonon ha úgy van. Nagyon összemélyedtünk, nagyon jól kiegészítjük egymást, sokat poénkodunk. És a másik fontos hogy bejövünk külsőre is egymásnak. Találkozót mindketten szeretnénk már... hogy átöleljük egymást és miegyéb :) A kérdésem. Szerintetek megéri kimenni? Mert ugyebár az Államok nem pár kilóméter (métföldre) van. Végülis amúgy is vágyok ki, hogy legalább kinézzek, maximum láttam egy kis világot is. Ti kimennétek a helyemben? Így utólag elég furcsa a helyzet, mert nem számoltam vele hogy így megkedveljük egymást.
2010. nov. 6. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van sok amerikai (lány) ismerősöm... Szerintem ne tervezz semmi komolyat, elég nagy a távolság. Én egyszer beleestem ebbe a hibába.
2010. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, Ettől félnék én is.
2010. nov. 6. 23:01
 3/14 Charlie Manson ***** válasza:

Viszont, ha nem próbálod meg és később ott lenne benned, az a mi lett volna.. érzés.

Ha megteheted, menj ki és találkozz vele személyesen, aztán még bármi lehet.

2010. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Gondolkodok gondolkodok, még én sem tudom 100%-ig meglátjuk mi lesz :)
2010. nov. 6. 23:15
 5/14 anonim ***** válasza:
taylor swift?
2010. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szia kedves kérdező! én is úgy vagyok, mint te, csak az én barátom nem Amerikában él, kicsit közelebb. (Szeretjük egymást és tervezgetjük, hogy majd egyszer talizunk is). Én 1 pillanatig sem gondolkodnák rajta , ha lenne rá lehetőségem , hogy kimenjek hozzá és szerintem menj ki,ha tudsz, mert nem veszíthetsz, látsz világot, tapasztalatot szerzel..szerelmet :) Sok sikert és ne félj, bátraké a szerencse. :)
2010. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha magyar a csaj akkor menj ki hozzá,ha amerikai akkor ne foglalkozz vele. ezt rendességből mondom neked mert tudom milyenek az amerikai nők.
2010. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hőőő, hát hogy ne érné már meg, ha összeházasodtok és minden jól megy, kapsz zöldkártyát meg állampolgárságot.
2010. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyik haverom úgy járt,hogy egy oroszországi csajba szeretett bele, már ezer éve szivecskéztek msnen, már tervezte, hogy hogy megy ki vonattal, mikor kiderült, hogy egy egri csaj szivatja... mivan, ha te is kimész a rákba feleslegesen? bár, amerikában lehet mit csinálni.
2010. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és attól,hogy elveszed feleségűl még nem kapsz zöldkártyát meg állampolgárságot.mint ahogy azt egy tudatlan hozzászóló írta.
2010. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!