Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgetek egy amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetek egy amerikai lánnyal, megéri majd a személyes találkozó?

Figyelt kérdés
Adott egy amerikai lány aki Pennsylvania-ban él, de ez lényegtelen. Amerikai ismerősöm ismerőse. Ő is szingli, és nagyon jól elvagyunk, csak néha az időeltolódás ugyebár beleszól, mert nem tudunk sokat beszélgetni. Beszélgetünk interneten, telefonon ha úgy van. Nagyon összemélyedtünk, nagyon jól kiegészítjük egymást, sokat poénkodunk. És a másik fontos hogy bejövünk külsőre is egymásnak. Találkozót mindketten szeretnénk már... hogy átöleljük egymást és miegyéb :) A kérdésem. Szerintetek megéri kimenni? Mert ugyebár az Államok nem pár kilóméter (métföldre) van. Végülis amúgy is vágyok ki, hogy legalább kinézzek, maximum láttam egy kis világot is. Ti kimennétek a helyemben? Így utólag elég furcsa a helyzet, mert nem számoltam vele hogy így megkedveljük egymást.
2010. nov. 6. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mint ahogy azt írta: "és minden jól megy". De úgy kellett volna, hogy "kaphatsz".


a tudatlan

2010. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
igaz "ha minden jól megy". nem írtad mennyi idősek vagytok. azért írtam,hogy nem biztos,hogy kapsz mert ez sok mindentől függ. (és bocs hogy letudatlanoztam az egyik hozzászólót.)
2010. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én 22 éves vagyok, ő 23. Amerikai állampolgár, amerikai családból származik, amerikában született. Nem cél a zöldkártya, és később az állampolgársági, csak persze ha jól elleszünk, akkor nekem sem célom ittmaradni, és akkor vannak ezek a lehetőségek.
2010. nov. 7. 15:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedtetek meg amúgy?
2010. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!