Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen romantikus közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus közös programokat tudtok ajánlani ami hideg téli időkben is élvezhető?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanokra gondolok ami inkább kreatív mint pénzes. Nem a szokásos mozi, kajálda stb. hanem például valami kis kedves hely, elfoglaltság. Akár otthonra is adhattok ötleteket.
2010. nov. 7. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Főzzetek/süssetek együtt valamit:))
2010. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
a sütögetés megvolt tegnapelőtt, attól függetlenül, hogy az első tepsit odaégettük nagyon jól elvoltunk :D
2010. nov. 7. 19:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Pezsgőzés? Én tegnap vettem a Tescoban akciós pezsgőt, most kóstoltam meg, annyira nem rossz, de már most fáj a fejem, szóval nem is a legjobb :D
2010. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
sütés közben mi is eltüntettünk 2 üveg pezsgőt.. :D
2010. nov. 7. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!