Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akivel együtt járunk társastáncra, történetesen ő a párom. Azt hiszem totál belezúgtam az első pillanattól fogva. Nagyon kedves lány, talán ez is közrejátszott a dologban, mert egyébként nem sok lánnyal vagyok napi kapcsolatban és régen voltam nővel, talán a kedvessége megtévesztett, mert amúgy mindenkivel nagyon kedélyes. Beszélgetünk, nevetgélünk, eddig minden ok, mondhatni jobb nem is lehetne.


Viszont nem látom a szemében azt a bizonyos szikrát. Ha egy olyan lánnyal beszélgetek akinek tetszem, általában csillogó szemekkel issza a szavaimat, megbillenti a fejét, turkál a hajában, stb. Nála nem látom ezeket a jeleket, inkább a közönyt érzem. Persze emellett nagyon kedves, mert alapból ilyen. Tánc közben is ha rám néz, kicsit zavarban van, ami akár jó jel is lehetne, de nekem inkább ilyen elutasító zavartságnak tűnik (aztán lehet hogy nem, nem vagyok jó ebben sajna :))


De a legnagyobb baj velem van. Eleve úgy indultam neki a tanfolyamnak, hogy na most becsajozok. Erre találkozok egy nagyon kedves, helyes lánnyal. Kész is lett a baj. Nagyon rágörcsöltem a dologra, viszonylag normálisan elbeszélgetünk ugyan (minimális a kínos csend), de csak feszengek mellette, van hogy csak tőmondatok jönnek ki a számból, nem tudok önmagam lenni.


Szerintem ez az oka, hogy egyre kevesebb érdeklődést mutat irántam. Három napig totál magam alatt voltam emiatt, meg is betegedtem. Nem tudom megemészteni, hogy nem lehet az enyém. Abban a három napban még a halál is jobb opciónak tűnt.


Külsőleg nem tudom mennyire jövök be neki, biztos nem vagyok az ideálja, de szerintem nem az a típus akinél ez olyan fontos lenne. Állítólag helyes srác vagyok, de hát ugye kinek-mi.


Talán azzal lehet a baj, hogy zavaromban túlzottan kedves próbálok lenni és emiatt tutyimutyinak tart. Egyszerre kedves és határozott szeretnék lenni, amihez lazaság kéne, de az nem megy, mert izgulok. Emiatt minden határozottság kimegy belőlem. Olyan kis aranyos lány, ezért automatikusan hozzáidomulok, minta egy kis hímestojás lenne, ezért nem tudok önmagam lenni. Pedig gondolom ő is az igazi férfiakra bukik, nem a nyúlbélákra. Nem tudom mit csináljak, fiúk, lányok segítsetek!



Vagy felejtsem el? :,(


20/F


(N*** remélem nem olvasod, mert akkor végem :D)


2010. nov. 7. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Niki vagyok... :)

2010. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nóri vagyok. poént félretéve. hát igen, ez rossz volt hogy úgy mentél oda hogy becsajozol.
2010. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hozzátok itt rám a szívbajt! :)))


Na de akkor hogyan tovább?

2010. nov. 7. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy is lesz@rod a táncot, nem gáz ha megmondod neki, legrosszabb esetben nem mész oda többet.
2010. nov. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt semmiképp nem szeretném, drága volt a tanfolyam :D


Szerintem az lenne a legjobb, ha lemondanék róla, úgy állnék hozzá, hogy nem jövök be neki, úgysem lesz belőlünk semmi (a múltkor nagyon ezt éreztem). Talán elmúlna a stressz, oldottabban tudnék vele beszélgetni és ha nem jönne össze, akkor sem kerülnék padlóra.

Csakhogy ez szinte kivitelezhetetlen, mert igazából nem szeretnék lemondani róla :(

2010. nov. 8. 08:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h csak nagyon látja rajtad, h bejön neked, és ezért ilyen? Szted hogyan reagálna, ha kicsit hűvösebb lennél vele, ha úgy tennél, mintha nem tetszene? Lehet, érdemes lenne kipróbálni. :)
2010. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve valami többhöz is veled, mint a tánc!? Tudod, néma gyereknek az anyja sem látja a fától az erdőt! Legyél egy kicsit tökösebb! Minden lánynak bejön, ha tetszik valakinek, és ezt meg is mondja. Mi bajod lehet?
2010. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Szerintem mindenképpen mondd meg neki, hogy te többet szeretnél! Ha nem tudatod vele, hogy tetszik, később bánni fogod. Amúgy meg ki tudja, még lehet is belőle valami.

Bátorság!

2010. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van benned bátorság haver, mások olyan kérdésekkel jönnek ide hogy hol ismerkedjek lányokkal?? És te megtaláltad ennek a módját... Grat!!


Am ez milyen tánc?? Társas?

2010. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!