Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 srác az osztályomba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötv kérdése:

Van 1 srác az osztályomba aki tetszik nekem szeretnék járni vele de ő trendi én meg nem, jóba vagyunk de a haverjai előtt nem mutatja ki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy öcsém aki fel néz rá (példaképe)és ez neki tetszik, örül neki h valaki felnéz rá.A szememmel csúfol ha ez segít.Anyám nem tudhatja meg hogy járni akarok vele mert hozzánk bukót.Régen csúfolt és leveleztünk de most már egyiket sem, mit jelent ez? Év elején még csúfolt és megkérdezte órán h "mi a bajom" mire a barátnőm azt mondta h "csúfolod" azóta csak tréfál és ha látja h megbánt akkor befejezi.Van a másik osztályba egy lány és nálunk is aki mindig elveszi tőlem úgy értem h a lányoknak nem tetszik de megpróbálják elcsavarni a fejét.
2010. nov. 8. 20:32
 1/5 Moszuke ***** válasza:

hm.. a vége nekem is zavaros.

most erre nincs energiám.

viselkedj természesen, légy magabiztos, őszinte, mintha csak egy baráttal beszélnél. ez ilyen általános tanács. ennyi

2010. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah amúgy én se értek egy kurv@ szót sem....:/
2010. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem az egész sztorit. Talán próbáld meg leírni értelmesen!
2010. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Öcséd felnéz egy olyanra, aki bukott szamár?

Hova tart a világ, Jézusom?

2010. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj jobban nyelvtanórán, mert te is meg fogsz bukni!
2010. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!