Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg volt az első randi, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg volt az első randi, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Randiztam egy fiúval, és nagyon jól elvoltunk. Sok mindenben egyetértünk szóval nagyon örültem. Kedves volt meg minden... De nem tudom hogy akar-e még találkozni velem. Tudom hogy utál msn-ezni meg hogy mostanában sokat kell tanulnia de azért másnap még is csak meglepett mikor ráírtam és 20 perc után közölte hogy mennie kell, de addig nem is válaszolt ugyan is nem volt gépnél. Tehát az nem zavar hogy elment csak mondhatta volna hogy bocsi. Meddig érdemes várnom hogy esetleg megint elhív? Azt mondta élvezte a randit szóval nem tudom...Honnét tudom hogy ő valóban élvezte?

Én 16 ő 17


2010. nov. 9. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

te megtetted a lépést a folytatásra

most a 7en várd, hogy keres-e

2010. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az íratlan szabályok értelmében 3 napot szokás várni. Ne kérdezd, hogy miért.
2010. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oh na ez újdonság! Köszi! így egy darabig meg nyugodok...

De most ez komoly?

2010. nov. 9. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy a végén nem említette hogy akar találkozni...

Fiúk ti mit csináltok ha nem élveztek egy randit?

2010. nov. 9. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, egy első randi végén illő lenne megbeszélni, hogy legyen-e következő. Persze ezt 17 éves korban még nem feltétlenül tudják az emberek.


Szerintem várj, ha nem keres, akkor nem is érdekled annyira, hogy érdemes legyen foglalkozni vele.

2010. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez a 3 nap hülység, én 3 hónapot vártam egy lányra 1 randiig (igaz közben volt karácsony, ünnepek, munkahelyváltás, később nemis lett több randi stb na mindegy ez az én bajom) és ő is hihette azt, hogy nem akarok többet. Pedig nem, csupán nem nyomoltam (illetve a fiúddal többesszámba mondva nem nyomultunk). Ettől még nem tudhatod hogy mivan :)
2010. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem keres, akor biztosra veheted hogy, van valakije
2010. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!