Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Évekig kapcsolatban éltem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig kapcsolatban éltem, nemrég szakítottam és holnap újra randizni fogok. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok, rég nem csináltam ilyet, főleg, hogy olyan pasiról van szó, akiért én eléggé odavagyok, közre is játszott ez a dolog a szakításomban, róla nem tudom, hogy mit érez. Hogyan viselkedjek? Titkoljam, hogy mennyire odáig vagyok, vagy mutassma ki valamennyire, esetleg mondjam el?

Én 23 L, Ő 27 F


2010. nov. 12. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nokedli! Nr1.
2010. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nr.2
2010. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy természetes. Add önmagadat.Ha máshogy viselkedsz ez ugyis ki fog derülni késöbb hogy nem olyan vagy mint amilyennek mutattad magad.
2010. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ismer már régóta, tudja milyen vagyok, csak egy jó ideje nem találkoztunk. Mikor utoljára találkoztunk még ő volt nagyon szerelmes belém, de nekem akkor volt kapcsolatom, így nem lett semmi a dologból. Most én érzem úgy, hogy szeretem, de ő már évek óta nem adta jelét a dolognak. Lehet, hogy még midnig tudna úgy érezni?
2010. nov. 12. 23:43
 5/13 anonim ***** válasza:

LOL :D mekkora már! Nekem egy lány hónapok óta nem válaszol. Mindenki azt mondja, hagyjam. Aztán ni, csodák vannak :D


arra figyelj, hogy az exed hibáit ne az újban keresd. Arra hajlamosak vagytok.


Ja és a mérce!!! Attól mert esetleg egyből még nem jön be, adj neki több esélyt! Ilyenkor hajlamosak vagytok magasraugrasztani a mércét

2010. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem keresek benne semmi mást, szeretem, ahogy van, ebben biztos vagyok, elég régóta ismerem, hogy tudjam. Már akkor őt kellett volna válasszam. Ennek már 2 éve, egy ideig nem beszéltünk a dolog után, azt modnta el kell távolodjon, hogy elfelejtsen. Aztán úgy hozta a sors, hogy megint elkezdtünk beszélgetni, és holnap újra találkozunk. Érdekes lesz, mert sose találkoztunk még így, hogy én legyek odáig érte, nem ő értem. Előtte 3 évig szeretett. Ugye van még esélyem, hogy nem múlt el teljesen??
2010. nov. 13. 00:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

háááát attól függ hogy ért véget :D

én 4 éve szerettem volna megbeszélni egy lánnyal olyat, amit akkor nem mertem (fiatalság, éretlenség...) de szó szerint elment előttem, majd mikor utánamentem, elfordult. Na ővele akkor se találkoznék ha ő lenne az utolsó a földön.


Aztán most 1 éve várok valakire, de elhanyagolt, fontosabb neki a munkája, ha bocsánatot kérne, találkoznék.


Szerintem ha egy pasi igazán szeretett, akkor csak egy másik szerelem irtja ki az előzőt.

2010. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sehogyse ért véget, mert el sem kezdődött. Haverok voltunk, nekem volt barátom, belémszeretett, félreállt. Ennyi
2010. nov. 13. 01:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Légy őszinte.
2010. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk, több mint egy hónapja és hatalmas a szerelem.

Köszönöm a válaszokat

2011. jan. 11. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!