Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez visszautasítás részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez visszautasítás részéről?

Figyelt kérdés

csak rövid ideje ismerjük egymást, azt gondoltam tetszem neki, de legutóbb váltottunk egy pár rövid mailt és mindig csak én kérdezgettem, ő meg tömören válaszolt..ezt vehetem visszautasításnak?

L/20 (F21)


2010. nov. 13. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

1.Túl félénk.

2.Nem túl bőbeszédű

3.Legegyszerűbb eljárás-> rákérdezel,hogy ő most ilyen vagy pedig...

2010. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és kehet önbizalomhiányos is.
2010. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megvan rá az esély hogy sajnos visszautasítás! de nem biztos lehet igaza van az elöttem szólónak.
2010. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mi az h félénk? h lehet az, amikor ez csak egy egyszerű levelezés volt..
2010. nov. 13. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet nem akar olyat írni amivel ha még véletlenül is de megsértene mert levelezésből nem érzi az ember a hang sújt és a kedélytől függően lehet hogy rosszul értelmezed.
2010. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szijja lehet ám azért nem szolt sokat mert tetszel neki vagy valami amugy a ha egy pasinak nem tetszel biszti meg mondja a szemedbe
2010. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!