Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvesztettem a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a barátnőmet. Hogyan tudnék tovább lépni? Nagyon rosszul érzem magam.20/F

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és a barátnőm 3 hete csapot babot hátrahagyva eltűnt. Egy szombati nap volt, itt volt nálam egész nap és együtt voltunk szexuálisan is, majd este elmentünk szórakozni. Másnap felkeltem és estefelé próbáltam hívni (Buli után ő is haza ment és én is).

Telefonja ki volt kapcsolva és semmi kezdtem aggódni, de úgy gondoltam, hogy biztos csak az apjával van vagy pedig nagyon fáradt és alszik.

Este mikor készültem lefeküdni rendeztem a párnámat és alatta egy levél volt, hogy elkellet mennie sajnálja nagyon (bővebben fejtette ki de ez volt a lényege).

Nem tudtam aludni, folyamatosan arra gondoltam ez egy rossz vicc. Másnap beszéltem az anyukájával aki elmondta, hogy ki költözik Amerikába mert a nagy bátyja ad neki munkát ( kiderült az is, hogy hozzám már úgy jött el, hogy mindene össze volt pakolva és megvolt a repülő jegye is).

Azóta beszéltem vele egyszer msn-enen és azt mondta ő így látta jól, ha lelép mindenféle búcsúzkodás nélkül meg a levélben is leírta.

Nagyon nehezen tudtam magamnak barátnőt találni és egyszer ebben az életben úgy éreztem, boldog vagyok.

1 évig voltunk együtt én 20 a lány 22 éves.

Nem miattam lépett le azt tudom, de nem is ez a lényeg.

Innen hogy tudnék talpra állni? Összetörtem, talán most jött ki rajtam igazából. Azóta álmatlanságban szenvedek és folyamatosan gondolkodok, de nem igazán tudom, hogy mit csináljak. Örülök, hogy neki jó lehetősége adódott. De nem tudom, hogy én hogyan lépjek túl ezen?

A csajozással előtte is gondjaim voltak általában le pattintottak vagy levegőnek néztek.

És biztos, hogy nem vicc, tényleg kint van Amerikában.

A barátaim is csak néztek és nem hitték el.

Szóval mit tudnék csinálni?


2011. máj. 2. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Iszonyú idegesítően hangzik, tudom, mert nekem is sokan mondták, amikor másfél év utána a barátom szakított velem, de az idő segít. 1 év után már tudtam másra is gondolni és nem kellett rendszeresen kibőgnöm magam. Szerintem tölts sok időt a barátaiddal, és nyugi, lesz másik barátnőd, jó embernek tűnsz.
2011. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán segít az idő, reméljük, csak az a baj, hogy ez az álmatlanság és gondolkodás teljesen fel őröl, főiskolás vagyok és vizsgaidőszak jön szóval legrosszabbkor, ráadásul a sportra se tudok odafigyelni :S. De nem az új párkapcsolat a lényeg hanem, hogy minél hamarabb helyre álljak.
2011. máj. 2. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon sajnálom ami történt,nem hozzá fogható a dolog de engem barátnőm 1 hónapja dobott,kiderült megcsalt,azóta csak piálnak és füveznek teljesen más lett,és mindezt végig kellet néznem,mostmár nem gondolok rá, elmentem haverokkal bulizni jól berugtam párszor élveztem,és kihasználtam minden lehetőséget,hogy ne gondoljak rá..nekem is van a szakmunkásvizsgám a nyakamon és nincs aki mellettem áll, de már könnyeb sokkal,még pszihologushoz is kellet mennem mert napokat bőgtem át és elzárkóztam,de mindennek vége,bár a pszihologus rossz ötlet mert az embernek magában kell lezárnia mindent,szóval keresd fel barátaidat partyzz kicsit, régebi lány barátokat is keress fel menj el velük kávézni beszélgetni,nagyon oskat segít.énis több mint fél évig voltam vele együt és elötte évekig nemvolt senkim,de továbbléptem és már rátudok nézni más lányokra is pedig az egész életem megváltoztatta az exem.Fel a fejjel teso és menj el ahova csak tudsz jólérezni magad :) Legalább téged szeretett/szeret és nem vágott át erre gondolj :)
2011. máj. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Megpróbálom természetesen, szomorú hallani veled is mi történt. Igazából ha barátokkal elmegyek arra a röpke pár órára kitudom zárni a gondokat, de amint haza érek újra előtörnek. Engem nem az bánt, hogy itt hagyott mert neki jobb ott, nem is haragszok rá, csak nagyon furcsán jött ki az egész és egyik napról a másikra.

Megpróbálok mindent, hogy sikerüljön túl tennem magam. Ezért kérek tanácsokat, hogy hogyan lehet átvészelni egy ilyet.

Most érzem úgy, hogy teljesen a földön vagyok.

2011. máj. 3. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:

nics esélyed kimenni hozzá? Elvétve nem vagy gyerek....

Próbáld meg, hátha bejön.. Ha ő is akarja, miért ne lehessen megtenni...

2011. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fel emeled a bal lábadat, majd picit megdöntöd előre. majd előre dölsz és azt fogod érezni hogy a tested ránehezedett a bal lábadra. majd fel emeled a jobb lábadat és a bal elé rakod. már előre is léptél ! sok sikert :)
2011. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez elég gyerekes volt a barátnődtől ahhoz képest h 22 éves... :O
2011. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

16:34 egyenlőre nincs. Főiskolán tanulok a szüleim idősebbek szükségük van rám itthon, talán pár év múlva tudnék.


17:10 gratulálok a szellemes hozzá szólásodhoz, megmutattad magad milyen is vagy agyilag.


18:04 én is úgy gondoltam, de egy időre elhittem, hogy így talán jobb mert végül is ha előre szól még rosszabb lett volna, nem tudok erre mit mondani ő így döntött. :s

2011. máj. 4. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!