Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tettszik, de mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik, de mit csináljak hogy felfigyeljen rám és hogy szólítsam le?

Figyelt kérdés
Nyílt napon az egyik gimiben volt 1 fiú egyszer láttam,de akkor ő jött oda hozzám hogy segítsen.Sajnos nem tudtam megkérdezni a nevét mert sietnem kellet egy órát megnézni.25-én újra megyek nyílt napra és tervezem,hogy megszólítom csak nem tudom hogy hogyan kezdeményezzek.Segítsetek.annyira aranyos volt,meg azonnal kiszúrtam hogy milyen kedves meg cuki.Mosolygott rám,és én ott olvadtam el :D Kérlek titeket segítsetek ,mert nem tudom hogy mit csináljak :S
2010. nov. 14. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha találkoztok akkor ami elég valószinű mivel gondolom keresni fogod...

szerintem először nézz rá úgy hogy "téged már láttalak valahol...de hol is?" aztán kb 1 másodperc után mint aki rájön h ki is a srác...odamész és mondod h "előzőleg nem tudtam megköszönni h segítettél, köszi"

valahogy így kezdj szerintem :D

sok sikert;)

2010. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi:) de végülis az a segítség csak annyi volt,hogy odajött,adott egy órarendet,meg megmutatott egy termet hogy hol van :D így nem tudom h mit mondjak neki.
2010. nov. 14. 10:44
 3/14 anonim ***** válasza:
ha nem ugyan abba a terembe kell menned, kérd megint a segitségét, miután megmutatta kérdezd meg h hivják =)
2010. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
oh köszönöm ez nagyon jó ötlet :)
2010. nov. 14. 19:53
 5/14 soma1492 ***** válasza:
Hali! kérdés mennyire vagy vagány csaj ha igen akkor egyszerüen kéred el a telefonszámát vagy add oda a mobilod és kérd meg hogy segítsen már beírni egy számot ha megkérdezi milyen számot akkor mond hogy nem tudod mert az övé azt ő tudja, ha a srác belevaló lehet egy szót sem kell mondanod add oda a telcsid és kacsincs rá, ez 100 ból 99 szer bejön. Ha félénk vagy az meg időpocsékolás, gondolj arra hogy egyszer gyereket fogsz szülni, na ahhoz képest megszólítani egy pasik az semmi tehát jöhet az első módszer. Nagy előnye hogy nagyon gyorsan kiderül, hogy bejössz-e a pasinak vagy sem. Amúgy a lányoknak nem kellene ezzel a sok problémával vacakolni, nektek van valami ami a pasiknak olyan fontos mint a levegő, tehát ők akarnak valamit (de nagyon) tőletek ti meg eldönthetitek hagyjátok vagy sem. A főnök se kérezkedik el a melóstól ha haza akar menni a munkából. Csak mosolyogj (ha rosszak a fogaid akkor csukott szájjal) és hagyd magad ha te is akarod, ennyi a titok
2010. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez aztán az okos tanács -.-
2010. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

LOL

soma1492 szültél már gyereket?

2010. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
te segg ez csávó xD
2010. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És hogyha kiderül hogy van barátnője? :O

amúgy soma köszi nagyon megpróbálom amit mondassz,és hát a barátaim szerint is "vagány csaj" vagyok :DD

2010. nov. 16. 21:49
 10/14 anonim válasza:

egy biztos viszont...ha 25-én nem mész oda hozzá akkor legközelebb csak akkor lesz esélyed ha jövöre abba az iskolába mész:/

szóval szerintem mindent bele mert hidd el megbánod ha akkor nem teszed meg;)főleg ha annyira cukki mint mondod;)

hajrá kiscsaj

2010. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!