Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, fiatal lány hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, fiatal lány hogyan ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Normális alatt azt értem,hogy nem nem vagyok könnyenkapható,mindennap-mással lévő r.banc,a külsőmmel sincs baj,elég beszédes is vagyok.Egyszerűen nincs akivel és ahova eljárjak.Se lány barátaim,se barátom..nem találom a helyem..

Köszi előre is!16l


2010. nov. 14. 16:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, csak srácba...:S

Új környezetbe kerültem, és haverok sehol, még nagyon ismerősök se....

A régi jóbarátok meg kezdenek elfelejteni :S

Én próbáloka suliban haverokat szerezni, de ők is csak haverok, ők sosem hívnak engem, mindig nekem kell "lépni" ha pl betervezek egy kocsmázást stb-t....

Szóval nem igazi barátok.

Csajozás terén meg, túl visszahúzódó vagyok, nem megy...:S

17/f

2010. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

A sulis része igaz rám is.

Mindig odamegyek lányokhoz,beszélgetünk,tényleg tökjól elvagyunk.Aztán ha hívom hogy menjünk ide-oda,vagy csináljunk vmit hogy ne itthon keljen ülnöm,akkor meg nincskedve,blabla..-.-"

Kezdem unni..

2010. nov. 14. 16:26
 3/24 anonim ***** válasza:
ha látsz egy helyes pasit szemezz vele és ha bejössz oda fog menni (én legalábbis ezt tenném)
2010. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Úgy látszik fertőző a dolog, mert nekem sincsenek már olyan igazán jó barátaim. Vagyis csak amolyan haver félék. Talán még a sport kapcsol ki leginkább, de ettől még hiányzik valamilyen személyesebb kapcsolat. Néha már azt hiszem velem van a baj, pedig szinte mindenki szerint jó fej vagyok, jól ki lehet velem jönni, mégis egyre gyakrabban érzem magam egyedül. Azt hiszem ideje ezen változtatni! szívesen beszélgetek bármilyen sorstársammal, ha ír privit :D ahogy elnézem vagyunk egy páran...

16/f

2010. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nemis gondoltam hogy ennyien vagyunk..

Nekemis az a főproblémám,hogy nem járok el sehova sem.Mert a baráti köröm kocsmába meg discoba jár el.Leisszák magukat,lányok,fiúk vegyesen és ők ettől menők..Nemtudom,szerintem ez olyan szánalmas..Aztán én erre nem vágyom,így kimaradok ezekből.Persze,ilyen barátok nem kellenek,de azért rossz,és áááá..

2010. nov. 14. 16:49
 6/24 anonim ***** válasza:
Hát igen szerintem velem is az a fő bajuk, hogy nem látogatom elég sűrűn azt a kis kocsmát amit kineveztek törzshelynek XD Szóval ismerős problémák...
2010. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
kérdezzétek meg a "nagyokat" hogy mikor és hova mennek bulizni aztán hogy te nem mehetsz-e velük! ha te nem szólsz akkor ök nem fogják tudni hogy akarsz menni:) ha nem akarsz bulizni járni és esetleg ott ismerkedni akkor marad az msn:D
2010. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
elözö vagyok először én is azt gondoltam hogy nem hiányzik nekem ez a halálra piálás meg a többi de aztán elmentem egyszer és tök jól éreztem magam. közben rájöttem hogy én pár napja még hülyének tartottam ezt! érdekesnek tartom hogy 16 éves szép lányra még nem másztak rá!
2010. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha gondolod dobj privit, nekem ugyan vannak barátaim de 90% fiú. Barátnőm fél éve volt utoljára és már nagyon hiányzik valaki, elmenni moziba, kocsikázni stb.


17f

2010. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

18.15.Voltam már bulizni.Voltam már discoban,amiről a véleményem:nem nekem való hely.A stílusom sem ilyen,táncolni sem szeretek,a zenét meg megint nemtudom elviselni.Nálam fiatalabb(pedig énsem vagyok vmi idős!)lányok olyan táncot lenyomtak,hogy nekem tátva maradt a szám:DNamondom,milyen élet elé néznek ezek..A szépségre visszatérve.Nem vagyok csúnya lány.Mármint nem vagyok beképzelt,ne értsetek félre!Nem vagyok tökéletes..


Ez a hülye freemail szarakodik,és már felidegesít:@ :D

Később írok,most törit tanulok.


Ja és "örülök",hogy ennyien vannak rajtam kívül,akik nem vagy nehezen találják a helyüket:)Ilyenkor picit megnyugszom:DBocsii:D

2010. nov. 14. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!