Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemezget velem egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezget velem egy fiatal lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, ő nagyon fiatal: ötödikes. Mostanában többször is olyan szerelmesen tud rámnézni, beleborzongok, így a volt bnőm se tudott:):) Nem bírtam neki ellenállni, viszonoztam a szemezést és rámosolyogtam. Am nem 5.esnek néz ki, ok, melle nincs, de csak kicsit alacsonyabb nálam:D Egy suliba járunk, de nem ismerjük egymást, 800 fős suli, nem is köszönünk. Szerintetek komolyan gondolja? Mit csináljak? Kösz: dav F/14,5
2010. márc. 25. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szemezzetek tovabb,amig elmullik a szemezes,utanna fogd a fejed hogy milyen nyuszi voltal meg egy not elszalasztottal,o is pont ezt kerdezi magatol amit te kerdeztel tollunk,kezdemenyezz basszus,annyian megkerdik hogy odamenjen vagy sem,termeszetesen hogy igen.mit kell ebbol kerdezni?pfff
2010. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
végül is tetszik, de...nagyon fiatal...vagy szerintetek nem?
2010. márc. 25. 21:06
 3/19 anonim ***** válasza:
te is szemtelenül fiatal vagy, hát még ő... :)
2010. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem gondoltam szexre xDxD:D:D
2010. márc. 25. 21:09
 5/19 A kérdező kommentje:
és elnézést, h nem 18+ ban említettem...
2010. márc. 25. 21:11
 6/19 anonim ***** válasza:

Mit egyél? Hát amit szeretsz!!!


Komolyra fordítva a szót: Mindenképpen ismerkedj meg vele, szerintem, aztán pár év múlva akármi is lehet.

2010. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jövőre elmegyek a suliból, gimis leszek:(
2010. márc. 25. 21:16
 8/19 anonim ***** válasza:
de egy próbát megér, nem? :-)
2010. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ohhh még sok ilyen lesz az életben...emlékszem amikor én voltam 7-es nekem 4-es rajongóm volt xD

És a durva hogy megcsókolt xD

Visszagondolva eléggé bízarr:D

Szóval nem tudom szerintem hagyd....középsuliban lesz elég csaj;)

2010. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

dehogy kicsi, agyilag előbb van mint te.


amúgy meg ha magassága elég akkor kit érdekel. beszélj vele, hívd el ide oda. tedd a dolgod DON JUAN!

2010. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!