Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akarhat tőlem a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat tőlem a srác?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a baráti társaságomban, akivel 2 hete egy buliban összejöttem. Felvett msnre, hívott is már azóta telefonon, de egyikünk sem hozta fel a témát. Tegnapelőtt újra összejöttünk a buliban(csak csók, más még nem volt) és elhívott randizni tegnapra. Sajna nem jött össze, mert dolgoznia kellett menni, így lemondta. Azt is mondta, hogy ma felhív. Nem hívott! :( És még holnap tudnánk találkozni, mielőtt elutazik újra, de nincs lebeszélve semmi. Nem tudom, hogy mit szeretne tőlem, hogy csak ilyen bulis csajszi vagyok neki, vagy járna is velem?? Gondolkodom, hogy felhívom, de nem nagyon merem.... szerintetek? Előre is köszi a válaszokat/tanácsokat! Amúgy ő 20 én 21! :) Köszi!
2010. nov. 14. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

1.: Kiszámíthatatlan akar lenni, és ezért nem hív.

2.: Fél megtenni. Lehet hogy a randitól fél, azért is mondta le az előzőt, de lehet hogy a meló miatt valós ürüggyel.

2010. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor azt akarja, hogy én hívjam, vagy azzal csak elrontok mindent? Azt hiszi majd, hogy én húúú de nagyon bele vagyok esve, hogy keresem telón! Mit csináljak? És köszi, hogy írtál! :)
2010. nov. 14. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
1 kis magabiztosság sosem árt :P:D ha annyira nem akar veled találkozni akkor nem veszi fel a telefont!
2010. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát felvette, beszéltünk, és mondta, hogy holnap ő megy az orvoshoz, mert a fülével lett valami! :S És csak azt mondogatta, hogy csütörtökön úgy is jön haza, és majd csinálunk valamit! Félek tőle, hogy pofáraesés lesz, mert nekem ő nagyon tetszik! :S Köszi, hogy írtatok! :)
2010. nov. 14. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Játszott veled, csütörtökön megdug, aztán elutazik.
2010. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem dugott meg!!! Viszont egy hete párkapcsolatban élünk!! Annyi volt az egész, (így visszanézve) hogy csak ki kellett várnom! :) Ő hívott el randira, és a szemembe mondta, hogy hosszú távú kapcsolatot szeretne velem!! :) Azt hiszem, megérte ennyit várni!! Köszi, hogy írtatok! :)
2011. jan. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!