Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnők (20-25 évesek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők (20-25 évesek, de amúgy bármilyen életkorban), a pasi visszautasitását is kibeszélitek?

Figyelt kérdés
Barátnők (20-25 évesek, de amúgy bármilyen életkorban): ha egy fiú szerelmet vall, és elutasitjátok (bármilyen módon, finoman, vagy úgy hogy nem válaszoltok a levelére akár) akkor azt kibeszélitek egymás között, bármilyen "nyomi" az illető? És előfordulhat, hogy közösségi oldalakon "mutogattok" rá a szerencsétlenre?
2010. nov. 16. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miert lenne nyomi? szerintem ez bator cselekedet, van aki meg sem meri csinalni. amelyik no igy gondolna, azt meg kene olni. foleg 20-25 ev felett nehogy mar ilyen gyerekesen gondolkodjanak...
2010. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

az olyankányok beszélik ezt ki, akik nem méltóak párkapcsolatra

ilyenből millio meg egy van

2010. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*lányok
2010. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Minden nő megbeszéli a barátnőjeivel a pasiügyeket, ahogy a pasik is megbeszélik...

De hogy közösségi oldalakon ujjal mutogasson...:S

Szeeeegényke sajnállak, ha ilyen helyzetbe hozott valaki:(

2010. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha nekem egy pasi szerelmet vallott, azt mindig bóknak vettem és jól esett. Utoljára tinilány koromban fanyalogtam rajta, ha egy nekem nem tetsző egyén tette ezt. Azóta már máshogy gondolom. Szerintem jó érzés, ha egy nőt egy férfi kitüntet a figyelmével még akkor is, ha végül is a nő nem akarja a kapcsolatot. Persze hétpecsétes titokként se kezeltem, a közelebbi barátaim tudtak az ilyen dolgokról. De soha nem lett belőle nyilvános cikizés.

Más kérdés, ha az illető pasi nem tudta elfogadni a visszautasítást és továbbra is erőszakosan nyomult.

2010. nov. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ó én ezt nem negativ értelemben vettem.

Csupán úgy tünik, elvesztettem a lánnyal a barátságot is, és nemis akar végighallgatni élőben.

Irásban kellett megtennem a végső lépést, és 2 hónap után válaszolt. Ezért félek, hogy valahol "hülyét" csináltam magamból, és hogy beszéd tárgyává válok e

2010. nov. 16. 07:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


23 éves vagyok, eszembe nem jutna kibeszélni ilyet.

Nincsenek barátnőim, így ezt a részét nem tudom átérezni. De a férfi ismerőseimmel sem szoktam kitárgyalni a "szerelmi" életem. Szerintem ez kettőtökre tartozik. Ha valóban 20-25 éves elég nagy szegénységi bizonyítvány, hogy lejárat ilyen dolog miatt.


Fel a fejjel :) Üdvözletem :)

2010. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kibeszélni és megbeszélni nem ugyanaz.
2010. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megbeszélem a barátnőimmel a pasi ügyeimet, de ha vissza is utasítok valakit, nem röhögve, lenézve beszélek róla. Jó az már megesett, hogy néhány szánalmas pasin röhögtünk, akik úgy próbáltak felszedni, hogy cukor ment a szemedbe..., lehetek a gazdid cicám? stb... De szerintem ez érthető.
2010. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ez igen. De nem tudom, hogy vajon megbeszélitek e azt, ha valami őszinte kitartó fiú kerül az utatokba
2010. nov. 17. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!