Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem hogy szerethes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy szerethessek és kitartsak? Infók lenn.

Figyelt kérdés
Azzal a furcsa problémával kereslek meg titeket, hogy egyszerűen nem tudok szeretni. Több fiúnál is előfordult hogy összejöttem vele, két hét után pedig szakítottam is velük. Egyszerüen nem érzem magam szabadnak egy srác mellet ezért képtelen vagyok hosszú kapcsolatokra. Most bejött a képbe egy srác, aki már kis ötödikes korom óta tetszik, álmodni sem mertem hogy egyszer hozzámszól nemhogy 'kavarjon' velem. Már 2 hete 'nyúzzuk' egymást, és most szó esett a járásról... Szerertnék velel járni, de félek hogy túl hamar 'megunnám'. Nagyon bíromszivesen járnék vele-ebben a pillanatban. De nem tudom hogy fogok érezni 1, 2 vagy 3 hét múlva. Sőt azt sem tudom hogy holnap mit fogok érezni. Kérlek segítsetek hogy megtanuljak szeretni és kitartani
2010. nov. 16. 18:08
 1/4 anonim válasza:
az a baj hogy ezt nem lehet megmondani hogy mondjuk fejreállsz akkor szeretni fogod és kifogsz mellette tartani... ez egy érzés ami jön ha olyan embert találsz aki más :)
2010. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan vagyok mint te.ez nem a te hibád,egyszerűen egyik sem az igazi. olyan mellett meg ne tarts ki aki mellett nem érzed jól magad. nekem aztán jött is egy fiú,akiért tényleg megtennék mindent.bármit.de az meg nem jött össze.azóta is ő kéne. a lényeg,hogyha megtalálod a megfelelő személyt,akkor vele kitartó leszel (:
2010. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi nektek : D
2010. nov. 16. 18:52
 4/4 anonim válasza:

18:49es ugyan ez van nálam is

azzal a különbséggel hogy én mostis vele vagyok

de félek ő nem szeret :((

2010. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!