Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek? Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Ötletek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, év eleje óta folyamatosan piszkál engem. Először jött azzal, hogy azt akarja, hogy a barátnője legyek. Elutasítottam, megmondtam kerek perec, nekem ő nem jön be. Sajnálom. Utána még próbálkozott ezzel a szöveggel. Utána jött olyannal, hogy szerelmem így úgy amúgy. Utána látta, hogy ezzel nem ér el semmit, elkezdett az ölembe ülni, leakart szerelni. Nem állt fel. Végül, lassan eldurvult, én leöntöttem őt hideg vízzel, ő meg leköpött engem. Ideges lett, utána eltelt két hét és újra közeledik felém. Hát nem érti, meg, hogy én nem akarok semmit? Ráadásul, kiderült, hogy majd velem akarja táncolni a szalagavatót. És, ha megint azt mondom neki, hogy nem... akkor megint elkezd cseszegetni és beéget mindenki előtt. És nekem meg tetszik egy másik fiú, de ha látja, hogy elutasítom ezt a fiút, akkor mit fog gondolni? Hogy neki sincs esélye? Meg... jött már jó pár fiú, szerencsére őket letudtam valahogy szerelni, de még azok is néha jönnek és elkezdenek ölelgetni. Hiába vesszem le magamról a kezüket, meg lököm el őket. Mitévő legyek? És, miután elutasítom őket, be égetnek :/ :(

L/17


2010. nov. 17. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jó kis cicikéid lehetnek. :D
2010. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
normális válaszokat szeretnék kérni, nem ilyeneket... mint az előbbi válaszadó! köszönöm!
2010. nov. 17. 17:07
 3/17 anonim ***** válasza:
hát nemtom :/ próbálj meg nem törődni velük, ami azt a srácot illeti aki tetszik neked, reméljük nemhiszi majd azt, hogy neki nincs esélye. Az se lenne jobb, ha nem utasítanád el(azt, aki tapad rád), mert akkor meg azt hinné, hogy érdekel téged a másik srác. Ami a táncot illeti, talán kibírod 1x az életbe, többet utánna úgyse kell, de ha nagyon nem akarod, akkor próbáld megbeszélni vele
2010. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
kérd meg azt a fiút aki tetszik, hogy védjem meg ezektől az idiótáktól. Akkor majd érzi h vele más a helyzet, és a bunkók is lekopnak
2010. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de én azzal a fiúval szeretnék táncolni aki nekem tetszik, de ha elutasítom ezt a máik fiút, meg biztos megfognak még kérni mások is, akkor lehet, hogy nem fog merni, megkérni, hogy vele táncoljak.
2010. nov. 17. 17:15
 6/17 anonim ***** válasza:
akkor meg kérdezd meg tőlle, hogy van-e már párja, vagy kire gondolt :)
2010. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és, ha azt mondja hogy nem? Nem véd meg? Meg ő is félénk, és ha emiatt őt fogják elkezdeni csesztetni?
2010. nov. 17. 17:16
 8/17 anonim ***** válasza:

Leköpött? Te jó ég! Miket nem csináltok ti! A leköpést én egy jól irányzott pofonnak toleráltam volna.

Az igazság az,hogy valószínű,hogy azért csinálja ezt,mert nem vagy elég határozott,és a "megalázható" típusba Tartozol. Tudod vannak emberek akikkel nincs semmi baj,csak valamiért őket mindig megtalálják azok akik meg aláznák,vernék..Ők a megalázható típusúak.

Sokkal határozottabbnak,bátrabbnak kell lenned.Ha másképp nem megy szólj az igazgatónak.Ha másképp nem megy mond meg neki,hogy bőven eleged van,és zaklatásért feljelented.Ha másképp nem megy aláz meg te is nyilvánosan..

Engem a sors nagy mellekkel áldott meg,és bizony rengeteg fiú hajtott rám.Voltak köztük hasonlóak is akik nem értették a NEM szót és nem értették a KOPJ LE szót sem..De mégis le tudta állítani őket,és soha nem köptek le,nem bántottak..

Sokkal erélyesebbnek,vagányabbnak kell lenned!

Ha nem állítod le,csak rosszabb lesz később,mert újra és újra összehozz a sors ilyen alakokkal..

2010. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
és ha elutasít? :(
2010. nov. 17. 17:18
 10/17 A kérdező kommentje:
ha szólok az igazgatónak, kinevetnek. Hogy állítsam le őket? Hogy alázzam meg? Milyen módszerrel?
2010. nov. 17. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!