Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne úgy öltözködni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne úgy öltözködni és viselkedni, hogy a lány (ok) "összepisiljék" magukat tőlem?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mi jön be a lányoknak. Észrevettem, hogy van, amikor tök belebolondulnak egy fiúba, akár többen is, de úgy, hogy még nem is kezdett ki velük a srác. Tudnék valahogy én is ilyen lenni? Mire kell figyelni?

Ez az a sármosság dolog?

Hogyan lehetek férfiasan elbűvölő?


Tudom, hogy ezek látszólag idióta kérdések, de engem foglalkoztatnak.


Lécci csak normális válaszokat. Najó, többségében normális válaszokat, de azért lehessen egyértelműen elkülöníteni a normális válaszokat a hülyeségektől, mert a végén még komolyan veszem és baj lesz.


2010. nov. 17. 23:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves vagy?
2010. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez belülről jön :D

Erre a legjobb példa az osztálytársam: egyáltalán nem egy szépfiú, bármikor 5 jobbat látsz az utcán. És mégis, amikor ott van, egyszerűen semmi mást nem érzel, csak hogy "úristen, ilyen pasi nincs még egy". Szóval úgy gondolom, ez nem öltözékfüggő :D A viselkedésre max annyit tudok neked mondani, hogy legyél humoros, de ne erőltetetten =)

2010. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

ha nigger vagy, menj ki amerikába, és legyél irányitó fociban


ha én feka lennék, tuti ezt csinálnám


csak dögleni fognak tőled a dögös nigger csajok

2010. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően persze megjelenés... ebben nem tudok segíteni, mert van egy érdekes ízlésem, azthiszem nem ez az átlag.

viszont nem elég egy megjelenés, ahoz kell egy attitűd, egy kisugárzás... valami van azokba a srácokba, amitől többnek látszanak. biztos van valami kémia is, persze, de azon felül szerintem attitűd kérdése, ami felvehető viselkedés. A kérdés csak az hoyg fel tudod-e úgy venni hogy ne csak vicces legyél, és hoyg megéri-e egyáltalán megváltoznod hogy néhány p*na összepisilje magát ha meglát, aztán hosszútávon ne érdekeld őőket.

2010. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nemvok feka -.-"

a koromról meg legyen elég annyi, hogy olyan 18 körüli.....+-egykét év

2010. nov. 17. 23:23
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

Minden csajnak más jön be, attól is függ, kiknek akarsz tetszeni.

Tipikus példák:

plázacicáknak: öltözz gazdag vállalkozógyereknek

emo csajoknak: öltözz szomorú hosszúhajú metroszexuálisnak látszó kissrácnak

rocker csajoknak: rockernek, a csaj vállfajától függően

bölcsészlányoknak: szemüvegek szuperokos fiú a múlt századból való ruhákkal, Nietsche idézetekkel

kocka lányoknak: legyen jó karid/adj neki új játékokat


Amúgy meg legyél tiszta, kedves, ne légy tapló, ne szólj le senkit.

Meg ne hord chichuanchong márkájú cuccokat, nem baj ha nem márkás, csak ne legyen ez meg ízléstelen. Az is riasztó lehet némelyik lánynak, ha a pasi zokniján is látszik, hogy min. egy tízes volt. (meg akkor a zoknid miatt akarnak majd járni veled - ami mondjuk siker, de a zoknid előbb-utóbb úgyis leveszed.)

2010. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Akkor nyugodtan öltözz férfiasan :) Vegyél öltönyt, vagy sima ing + farmer. Ez bejön a lányoknak :)
2010. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Olyasmi érdekelne, hogy hogyan tudnám "felkelteni a lányok érdeklődését"? Tudom, hogy most azt gondoljátok, hogy mért nem megyek inkább oda és mondom meg neki meg blablabla, de egyeseknek mégis sikerül vhogy felkelteni a lányok érdeklődését és én azt hiszem kettes vagyok.
2010. nov. 17. 23:29
 9/31 anonim válasza:
100%
öltözködésben sajnos nem tudok segíteni, viszont ha beállsz a lány wc ajtaja elé, akkor tutibiztos összepisilik magukat előbb-utóbb
2010. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

ma 23:24 hát ez alig volt sztereotíp:DDD

bölcsészlány vagyok, de inkább a "rockerek" fognak meg, persze csak a magam válfajában:D

de tényleg nem csak az öltözködésen műlik...legyél igényes meg minden, de azon felül a lényeg szerintem azon van hogy merd megvalósíítani önmagad. Ne félj az lenni aki vagy, mert csak azt teheted teljes erőbedobással és meggyőzően. Tapasztalataim alapján...már ha van nekem olyanom, mindegy...szóval általában azok az emberek sikeresek a másik nemnél akikben nincsenek meg a olyan elcsépelt "gátlások" amik visszafogják az embert. Mindegy hogy rocker vagy, vagy discos, vagy szemüveges okossrác, a lényeg hogy hitelesen csináld.

2010. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!