Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne úgy öltözködni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne úgy öltözködni és viselkedni, hogy a lány (ok) "összepisiljék" magukat tőlem?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mi jön be a lányoknak. Észrevettem, hogy van, amikor tök belebolondulnak egy fiúba, akár többen is, de úgy, hogy még nem is kezdett ki velük a srác. Tudnék valahogy én is ilyen lenni? Mire kell figyelni?

Ez az a sármosság dolog?

Hogyan lehetek férfiasan elbűvölő?


Tudom, hogy ezek látszólag idióta kérdések, de engem foglalkoztatnak.


Lécci csak normális válaszokat. Najó, többségében normális válaszokat, de azért lehessen egyértelműen elkülöníteni a normális válaszokat a hülyeségektől, mert a végén még komolyan veszem és baj lesz.


2010. nov. 17. 23:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekként (13-14 évesen) volt egy olyan időszak, mikor edzésen az összes korombéli lány szerelmes volt belém. Persze akkor ezzel nem tudtam mit kezdeni és kellemetlen is volt, de a lényeg: Fogalmam sincs, hogy mivel értem ezt el. Nem is beszéltem velük.

Később úgy jöttem össze egy lánnyal, hogy az első pillanattól rám startolt. Kezdetben fel sem fogtam, hogy mit akar.

Egyik esetben sem foglalkoztam az öltözködésemmel. Azt vettem fel, amiben jól éreztem magam. A könnyű siker oka lehet még, hogy nem akartam (kezdetben) semmit. Tudtam laza lenni, mintha egy haverommal beszélnék. Ja! Sosem erőltetem a bókokat! Így az a kevés bók őszinte és ezt a lányok is érzik. Ha megtetszik egy lány, akkor nem mindenáron akarom megszerezni. Meg akarom ismerni és meg akarom ismertetni magam. Tisztelem, de nem bánok vele hímestojásként. Semmi bántót nem mondok, de vannak lányok, akik mindenen meg tudnak sértődni. Viszont, ha érzek valamit, akkor azt minél előbb és egyértelműen elmondom.

2010. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hallod, ha egy sikátorban elkapsz, ilyen tipik drogos fejed van, és nagykéssel üldözöl, én tuti összepisilem magam. :S
2010. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vannak olyan srácok, akik veleszületett tehetségek ezzel kapcsolatban.Olyan a kisugárzásuk.Te ne foglalkozz ezzel.Csak öltözködj normálisan, legyél jó humorú, viselkedj illemtudóan.Ennyi a lényeg.Ne változz meg egyetlen nő kedvéért sem.
2010. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, önmagad legyél. Az én barátomnak is vannak "kisfiús, hülye (ne valami gyépés dologra gondolj)" oldalai, pedig közben szerintem kifejezetten komoly gondolkású. Mindenesetre, én imádom benne az ilyen kis hülyeségeit, úgyhogy hidd el, csak ismerkednek kell, és megtalálnod az olyan lányokat, akik szeretik az ilyen típusú fiúkat. :)


Amúgy általában az ilyen "belebolondulnak rögtön, pedig nem is ismerik", az csak olyan fellángolás, amiből a csaj se valószínű, hogy akarna komoly kapcsolatot.

De hát, mindenki magából indul ki:D

2010. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem az öltözködéseden múlik, hanem ahogy alapból kinézel. Max az látsszon a ruháidon, h jó drágák voltak.
2010. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
fontos a magasság és hogy ne legyél girnyó de dagadt sem. magyarul a jó test. a hajad is legyen ápolt és passzoljon a személyiségedhez. ne legyen túl hosszú mert az szinte senkinek nem tetszik. ha vannak pattanásaid járj kozmetikushoz. legyen pár márkás cuccod, de MARADJ EGYÉNISÉG! legyen olyan hobbid, amivel kiemelkedsz mások közül, amit nem sokan csinálnak. pl az extrém sportok sok csajnak bejönnek (deszka, bmx, crossmotor). de egy focicsapatban is lehetsz népszerű. légy komoly de azért legyen humorod. legyél barátságos és közvetlen.
2010. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisugarzas az ami igazan megfogja a lanyokat/pasikat!!! A kisugarzas pedig belulrol jon! Persze a cuccok amiket viselunk, egyreszt megmutatjak, hogy milyenek vagyunk de azt, hogy mi az ami megfog bennunket valakiben...szavakkal nem lehet leirni...es talan a kisugarzason valtoztatni sem lehet, akarmilyen jok is a cuccaink...Szuletni kell vele!!! Es persze ahany ember, annyi izles meg stb...:-))))))))
2010. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
parüm
2010. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%
Kisugárzás mint olyan nem létezik, azt a nők találták ki, h ne kelljen bevallani, h csak a külső számít. Vhogy mindig annak van jó "kisugárzása", aki jól néz ki.
2010. nov. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
kevés borosta is szexi lehet.
2010. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!