Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az ha írok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha írok egy lánynak társkereső oldalon, annyi fáradságot sem vesz, hogy válaszoljon? Még annyit sem: -Bocs, de nem!

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Talán mert rengeteg levéllel bombázzák és sosem jut a végére, hogy válaszoljon.

Nálam legalábbis így volt. Ennek ellenére igyekeztem mindig minden levélre válaszolni, max. csak néhány nap késéssel.

2009. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez ne szegje kedved! Most ha válaszol annyit, hogy "bocs de nem", ha nem válaszol semmit, Neked attól így se, úgy se lesz párod.

Elég ha egy válaszol, de ő nagyon! :D:D:D

2009. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Sajna sok egyszerűen bunkó és tahó. Annak idején én is írtam olyan lányoknak, akiknek az adatlapján egyébként látszott, hogy _NULLA_ olvasatlan üzenetük van, tehát egyáltalán nem voltak leterhelve, de mégsem tudtak kipréselni magukból egy szót sem. Sajna vannak ilyenek. Nekem is szarul esett annó, hogy még egy minimális emberség sincs bennük, dehát az ő bajuk - ilyenekkel mondjuk jobb is nem összejönni, az tény.


És ahogy írta is az előttem szóló, amikor végre meglesz az az egy, aki viszont rendszeresen válszol, majd tali, majd minden ;) , akkor már úgyis mindegy lesz az a pár idétlen csitri, aki szót se tudott szólni.


Kitartás!!! Nekem is beletelt pár évbe, de végül meglett a párom (szintén társkereső útján), úgyhogy neked is meglehet bármikor. :)

2009. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ismerős, vagy 2 tucat leányzónak írtam különböző oldalakon, szebbeknek is, kevésbé szépeknek is de sosem írtak vissza pedig egyik legjobb képem van kint és nem vagyok csunya gyerek :D

többször megígértem magamnak h abbahagyom de nem bírom megállni.

2009. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én mindig írtam vissza, de akkor vagy tovább erőszakoskodott (!), hogy ismerkedjünk, vagy pedig vissza se írt (hogy köszi, hogy választoltál, remélem azért megtaláljuk, akit keresünk.)
2009. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!