Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy finoman a tudtára adjam? :D

Figyelt kérdés
15/F Vagyok és találkoztam múltkor egy nálam idősebb lánnyal...Megint fogunk találkozni...Hogyan adjam finoman a tudtára hogy meg akarom csókolni? A lány inkább fiús... De én szeretnék kezdeményezni... Valami jó kis trükköt is mondhattok...:D
2010. nov. 18. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Közel ülsz hozzá.. beszélgettek..

Te: Valami van a szádon :)

Ő: Hol?

Te: Itt..( a kezeddel oda nyúlsz a szája széléhez)

utána megcsókolod.. és ennyi..

Nálam ez beszokott válni;)

Sok sikert Öcsi;)

18/F

2010. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mondjuk.. ültök egymással szemben, beszélgettek és te gyakran nézed a száját. szerintem le fog esni neki. aztán 5-10 perc múlva megcsókolod. ennyi :)
2010. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

mikor leültök valahova vagy megálltok, így viccesen mondj valamit, mintha nagy dolgot adnál elő.

pl:

tudod, én bennem van egy másik személy, aki a számat irányítja. és ez a személy nagyon szeretné a te szádat... vagy valami ilyesmi.

Én azt szoktam, hogy mutatom, nézz oda! odanéz, majd mikor visszafordul hirtelen lekapom.:D


De szerintem szimplán az is elég, ha csendben ültök, néztek egymás szemébe, és lassan odahajolsz, és hosszan megcsókolod. Az nagyon jó lesz.


Sok sikert haver.:D

2010. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nah ez a lányeg...ö nem ez a romantikus tipus...pl mert bemegyek boltba mondom kérsz Moonstert? Azt mondja nem én sört kérek... xD tehát kb ilyen... Nagyon birom...Egyedi... Ezért szeretnék valami trükköset... szerintetek? :D
2010. nov. 18. 21:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Nektek mi számít hosszú csóknak?:D
2010. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Huhh hát akkor nem tudom.::S

Én általában romantikus lányokat fogok ki:P

18/F

2010. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
okééé fius tipusu csaj sört kér :D hát ez non nagy :D akk fogd meg és smárold le :D aztán ennyi :D kapd leee!
2010. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még mindig nem kaptam értelmes választ... -.-' xD
2010. nov. 20. 23:32
 9/18 anonim ***** válasza:
H tényleg ilyen fiús akk ne várj romantikus pillanatra akk csak 1szerűen smárold le.
2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is fiús lány vagyok, sőt, rettentően, DE NŐ vagyok!Szóval csak azért mert fiús és szereti a sört, nem azt jelenti, h nekieshetsz , mint egy paraszt a lovának.Igenis fogadd meg a többiek tanácsát.Szemébe nézni, ajkakat bámulni, majd szép lassan megcsókolni!Gondolod, h nem esik ez jól minden nőnek?
2010. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!