Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam finoman a tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam finoman a tudtára, hogy én többet szeretnék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyik lány osztálytársammal nagyon jóban vagyunk mostanában, ő is keres engem meg sokat beszélünk minden nap. Valahogy a tudtára kellene adnom, hogy többet szeretnék. Volt már kapcsolatom nem is egy előtte, viszont ez most furcsa, mivel osztálytárs. hogyan tudnék neki erre finoman jeleket adni akár msn en akár élőben? csak finoman akarom tényleg, hogy lássam mennyire vevő rá.
2010. dec. 21. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hu én is ilyen helyzetben vagyok,várom a válaszokat
2010. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bókolgathatnál, esetleg mondhatnál neki szépeket...
2010. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is HASONLÓ helyzetbe vagyok csak én lány vagyok és ő nem az oszt társam :D

na de a kérdésedre:

hát keresd a társaságát mindig ,mosolyogj rá,legyél hozzá kedves,itt a Karácsony vegyél neki valami szivhez szóló aprócska dolgot :)) néha megajándékozhatod meg ilyenek,fog ez menni! :D

2010. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ezt kérdezd tőle : Mit szólnál hozzá, ha egy kicsit több lenne a kapcsolatunkban? Ha jól reagál akkor mond meg neki hogy járni akarsz vele de ha nem ezt mond meg:

Csak kérdeztem mert kiváncsi vagyok mindenki véleményére.

2010. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! Sokat keresem atársaságát, mosolygok is rá, kedves is vagyok vele. ez visszafelé is jön:)


Ez az ajándékos dolog nem rossz ötlet, csak nem tudom mit szólna hozzá. Lerohanni nem szeretném, csak kipuhatolni hogy ő mit szólna az egészhez. de csak finoman, nem nyomulva, tapasztalatom szerint azt nem szeretik a nők. a nyomulás akkor ha már biztos a dolog.



még várom az ötleteket:)

2010. dec. 21. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval egyet értek ott a pont:D
2010. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor kettesben vagytok, hallgass el, hajolj közel hozzá, és nézz a szemébe.

A reakciójából tudni fogod, mit tegyél. ;]

2010. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!