Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAK FIÚK! Nektek mi jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAK FIÚK! Nektek mi jön be egy lányba? (külső, belső) Sokan irjatok

Figyelt kérdés

Szeretitek ha egy lány oda megy hozzátok beszélgetni?

Vagy inkább szemeztek és ti mentek oda?


2010. nov. 21. 10:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
kérdező, hány éves vagy?
2010. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Arc haj mosoly mell popsi lábak
2010. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

én csípem, ha egy lány bevállalósabb és oda is jön hozzám akár, nem bírom a nyunya csajszikat


de sztem felesleges kérdés, mert ha az a bizonyos virbálás meg van a levegőben, akkor úgyis megy minden a maga útján, igazából mindegy ki megy kihez

2010. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2010. nov. 21. 10:13
 5/43 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert mostanság nagyon szeretnék megváltozni és ismerkedni:)

Mivel hogy most középiskolába vagyok, nagyon sok fiú van aki tetszik és néha szemezgetünk is csak bennem van az az érzés hogy " úristen, hogy nézek ki, ugysem tetszenék neki.., stb.."


Irjatok kort is légyszives:)!

2010. nov. 21. 10:15
 6/43 anonim ***** válasza:
Én csajsziként azt nem bírom, ha a srác a pultot támasztja és azt várja, ölébe pottyan a sült galamb.:P (majd a rüfkék felkínálkoznak neki...) Mióta kell a lányoknak teperni a srácért?;)
2010. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Bocs, h én is beleírok, de az, aki ír, nem írná meg azt is, h neki KINÉZETRE, milyen csajok jönnek be?
2010. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Hát...nem értem én a mostani fiúkat :S

Annyira lenézőek tudnak lenni csajokkal szemben.

Meg félősek(akárcsak én):$

Egysem jött még oda hozzám : O

2010. nov. 21. 10:21
 9/43 A kérdező kommentje:

Hát jólenne ^^

Nagyon vékony lányokat szeretitek vagy inkább az olyat akin van mit fogni?:)

Kort is légysziii

2010. nov. 21. 10:27
 10/43 anonim ***** válasza:

Két típus van pasik terén: 1. aki rögön kiszúr magának, szemezget veled majd oda jön hozzád. Ezektől jobb óvakodni, mert ezek hihetetlen nagy egoval megáldott teremtések akik nem csak veled csinálják ezt... gyakorlatilag bármely csajjal mert nekik csak az kell...

2. aki kiszúr, szemezget veled, de nem jön oda, mert félős, és nem biztos benne, hogy neki is bejösz. Ha már tényleg mebizonyosodtál hogy tetszel neki, mert mondjuk már vagy 5 perce bámul akkor nyugodtan menj oda és kezdeményezz... nem fog elküldeni, sőt boldog lesz, hogy ilyen bevállalos vagy!

2010. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!