Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érti ezt Fanka? "Ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érti ezt Fanka? "Ami nekem nem tetszik, hogy randiztok a neten, utána meg nekem sírtok, hogy nem vágjátok mi a szerelem"

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fanka egy mocskos redvás álszent g3ci ne próbáld megfejteni. Hallgass meg egy stevet és aztán gondold át mi is az a hip-hop.
2010. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy neten ismerkednek, msn-eznek és abból, mert 3 képet láttak a másikról már eldöntik, hogy szerelmesek. Élőben meg találkoznak, lehet, hogy azt mondják "Úristen, ha tudom, hogy ilyen, egy betűt nem írok neki vissza".
2010. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezzel valszeg azt akarta kifejezni, hogy az érzelmek felületesek a mai világbanpl.: fészbúkon oda írod hogy szeretlek láv stb pedig semmi alapja nincs csak úgy oda írtad, és sírnak az emberek de még is ugyanazt csinálják mint amiért sírnak. Rem. érted.
2010. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Úgy érti, hogy nem neten kell ismerkedni, hanem élőben, mert úgy lehet a másikat igazán megismerni.
2010. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érti sehogy, egy 100 kW-os fanyalgásgenerátor írja a szövegeit. Beletáplálja a magyar valóságot, beindítja a kiszuperált MiG-hajtóművet, az outputra ráköt egy rímszűrőt, és kész is az új Fankadeli-dal.
2010. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a lényeg a lényeg hogy a netes ismerkedés mindig csak a sex körül forog, így amikor találkoznak a fiú általában csak kefélni akar a lány meg vagy megijed a sráctól, vagy pedig megcsalja vele a barátját..) és így utána az ember csak azt mondja, hogy nem vágom mi is a szerelem...
2010. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OFF:Én neten ismertem meg a jelenlegi barátomat, képcsere, webcam tali előtt, és másfél éve együtt vagyunk. Szóval iszonyat nagy szerencsém volt. :D
2010. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12.19 vok. Hozzátenném, webcamon sem perverzkedés ment, hanem beszélgettünk.
2010. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!