Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar, ha egy csaj nem tanul jól a suliban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 17:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A sulis eredmény sok apróságtól függ. Volt egy olyan 3-as, 4-es tanuló lány, akit egyszer félévkor meg is buktattak. Kitűnő közeli tanulóként engem is az okos lányok érdekeltek, de őt egy percig sem tartottam butának. Szakmunkásba vették fel, de feljebb lépett, leérettségizett. 20 évvel később találkoztam vele. Olyan gyors észjárása volt, hogy alig tudtam követni.

A családi problémák (válás, alkohol, stb.) kihatnak a tanulmányi eredményre.

2010. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságokat amiket néhány válaszoló írt... (Főleg az első oldalon lévő 17:29 válaszoló. Nagyon okosnak hiszi magát, közben pedig a tananyagon kívüli tudása kimerül a szexben és a piában.)


Kérdező!

Egyáltalán nem számít. Attól még, hogy valaki mondjuk 2-es tanuló, attól még normálisan el lehet vele beszélgetni. (Kivéve persze a többséget.)

2010. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!