Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hazudgálja mindenki évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudgálja mindenki évek óta, hogy helyes vagyok, meg nem nézek ki rosszul, ami tudom, hogy magában ellentmondás, de mégis akkor miért?

Figyelt kérdés
Egy lány sem néz a szememben, legtöbbször csak ugy beszélgetnem velem, hogy totál friendzone az egész, mert csak néznek a semmibe. én tudom, hogy ronda vagyok és ezért nem kellek egy nönek sem. másrészröl ha jol néznék ki, akkor hivnának táncolni, de tudjátok mi van csak? az, hogy levegönek néznek, férfinak pedig sosem. azért, mert nem vagyok izmos és magas és joképü.
2011. szept. 6. 17:25
1 2 3
 2/30 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezek veled barátom...:) én is erre keresem a választ...
2011. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
egyszerűen ne higgy nekik és kész!
2011. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

A legtöbben ezt azért mondják, hogy az ember ugymond, nehogy vonat elé vesse magát, mert ő senkinek nem fog kelleni :)


Egyébként, itt a következő szokott lenni a probléma:


- az akinek tetszenél az neked nem tetszik ennyi....

- aki meg neked tetszik az meg magasra tette a lécet...és neki nem tetszel!


szóval vagy szerencséd lesz vagy nem! Lehet h a 1000. neked tetsző lány lesz az akinek te is tetszel majd.....talán...

2011. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
és szerinted beérem vele, mig mások azzal dugnak akivel csak akarnak?
2011. szept. 6. 17:49
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásod és a stílusod miatt kerülnek az emberek. Ha nem lenne a rögeszméd, hogy ronda vagy, senki nem foglalkozna azzal, hogy nézel ki.

Elolvastam a kommentjeid a linkeknél, és én is messzire kerülnélek téged, az agresszív, ostoba viselkedésed miatt.

2011. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
ez a viselkedés annak a következménye, hogy megannyi ember elutasitott, és lábtörlönek nézett a rondaságom miatt.
2011. szept. 6. 18:10
 8/30 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy rengeteg srácot visszautasítanak mégsem merül el senki az önsajnálatban annyira, hogy megutálja azokat, akik különböznek tőle! Amúgy meg mit mondod, hogy elutasítanak, itt olvastam h egyéves kapcsolatban vagy/voltál. Nem kaphatsz meg mindent amit akarsz, szokj hozzá!
2011. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
18:08as voltam amúgy.
2011. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
persze, hogyne. de az nem pálya, hogy már 5 éve járok bulizni, és még sosem nézett rám egy lány sem, meg nem táncolt velem senki, ez semmi mást nem jelent, hogy ki/baszott ronda vagyok, és gyerekalaku, ezért undorodik tölem minden lány.
2011. szept. 6. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!