Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még, akiknek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még, akiknek ennyi kommunikáció elég a párjukkal?

Figyelt kérdés

Öt hónapja vagyok a barátommal (22 L). Átlagban hetente, két hetente tudunk hétvégén találkozni.


Neki elég az, ha minden 3., vagy 4. napon beszélünk egymással, ha épp nem tudunk személyesen találkozni.

Ha például csütörtökön beszélünk telefonon, akkor neki elég az, ha hétfőn este beszélünk legközelebb, pedig közben tulajdonképpen eltellik négy nap...


Első kapcsolatom. Az túlzás a részemről, ha én azért minden 2. nap szeretnék beszélni vele? Vagy minden 3. nap legalább...?


Ha én gyakrabban keresném, például írok neki ímélt, akkor 1-2 sorban csak annyit ír, hogy most nem tud mit mesélni, de majd hív... Sokszor mondja, hogy fáradt, és azért nincs nagyon kedve beszélni sem...

Szerintetek?


Arra sajnos nincsen pénzem, hogy olyan gyakran hívjam, mint szeretném... mondom neki, hogy lehetne kicsit msn-en, vagy skype-on beszélni, de azt mondja, azt nem szereti...


Sokat akarok tőle?


Az is jó lenne nekem, ha minden másnap este kicsit feljönne msn-re, tudatná, hogy jól van, és picit mesélne a napjáról... elég lenne nekem 15-20 perc beszélgetés is.


2011. jan. 24. 23:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valaki mást. Ő vele boldogtalan leszel és nem te vagy a hibás.
2011. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak nem igazán értem ezt:(. Ettől még szerethet? Vagy túl tapadós vagyok, hogy én ennél sűrűbben szeretnék tudni róla? ... Vagy egyszerűen vannak olyan emberek, akiknek ennyi kommunikáció elég, és ő is ilyen?
2011. jan. 25. 00:03
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kérsz sokat. Én minden nap igényelném a beszélgetést, vagy hogy egyáltalán tudjak felőle. Az a baj, hogy ez a pasi nem szerelmes..vagyis lehet, hogy még nem baj..mert lehet beléd tudna szeretni. De ha mindig csak ennyit beszéltek, és ilyen ritkán találkoztok, akkor kevés az esély, hogy szerelem is lesz a részéről.
2011. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

szerintem nem akarsz sokat tőle..

én a volt barátnőmmel mindennap beszélgettem (mivel mi is csak 2 hetente tudtunk találkozni), msn, skype, telefon, ahogy éppen kedvünk szottyan..

de szerintem neki valami más baja van.. lehet tehernek érzi a dolgot, h veled beszél..

2011. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 cronoss válasza:
nekem sokk barátom csak 7végentte talákozot a csajával de az 1-2év mulva befucsolt de irtam neked privit olvazsd ell
2011. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
és nem vagy tapadós se..
2011. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom... lehet, hogy így van:(. De ha tehernek érzi, hogy beszéljen velem, akkor miért nem szakít? :(... beszélnem kell vele erről...
2011. jan. 25. 00:07
 8/20 anonim ***** válasza:
Én halottam már olyat is, hogy a pasi egy idő után azt mondta a nőnek, amikor a nő kereste, hogy mi a baj, miért hívja már megint. Az ilyennel jobb szakítani.
2011. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 cronoss válasza:
Egy biztos én ha szeretek valakit azt mindenap látni akarom
2011. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én csak örültem, ha felhívott :) Kérdező hidd el nem veled van a baj:) én örülnék, ha ilyesmi barátnőm lenne, mint te:P így látatlanban is:D
2011. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!