Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a randi végén azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randi végén azt mondja a srác, hogy "Majd kereslek", akkor hány nap után kell feladni a reménykedést?

Figyelt kérdés
Igazából hétfőn volt a randi, de nagyon zavarban voltam, és emiatt félek, hogy ő sem érezte túl jól magát. Majd mikor elváltunk, ő azt mondta, hogy "Majd írok", én meg erre ijedtemben azt mondtam, hogy "Igen, ez jó szöveg, minden pasi ezt mondja". Nagyon elszúrtam? Sőt, tetéztem a bajt, másnap írtam neki én. Ezzel megalázkodtam? Meddig reménykedhetek abban, hogy válaszolni fog?
2010. nov. 24. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha másnap nem hívott vagy nem válaszolt azonnal, akkor már ne nagyon reménykedj. Ha a pasi akar tőled valamit és nagyon akarja, akkor minél előbb keres.
2010. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

A pasik ilyenkor szoktak gondolkodási időt hagyni, nem támadnak le rögtön utána ;)

A barátnőmnél is így volt, csak ott a srác kicsit elszámolta és kereken egy hét múlva kereste csak.

Már másfél éve együtt vannak :)

21L

2010. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Tessék egy kis "randiszótár". Mondatok, amelyek enyhítenek a rúgáson :


Majd kereslek. = Csak győzd kivárni!


Jobbat érdemelsz nálam! = Lúzernek tartalak.


Szerintem tartsunk egy kis szünetet. = Szakítani akarok, de nem merek.


Még gondolkodom hogyan tovább. = Ha nem tudom felszedni azt a szőkét a 12/B-ből még megtartalak egy darabig.


Szerintem ne fűzz hozzá sok reményt...

2010. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

: ma 15:11

ez nagyon tetszett,és tényleg így van....Ment a pont:)

2010. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, úgy-hogy pasi fejjel gondolkodva tudok csak válaszolni. Ha egy csaj bejön, és rá akarok mozdulni akkor írok neki minél hamarabb. Az "Igen, ez jó szöveg, minden pasi ezt mondja" duma pedig számomra azt jelentette volna, hogy a csak nagyon akarja, hogy írjak neki. Ez szerintem nem volt gáz. És az, hogy Te írtál...szerintem ha bejössz neki nem ezen múlik a dolog...
2010. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Hjajj, az volt a baj, hogy hirtelen jött ez a "fussunk össze" dolog (munka után), és azért is éreztem rosszul magam, mert nem úgy néztem ki, ahogy szerettem volna, és gondolom látta is rajtam, hogy valami zavar.

Amúgy 25 leszek, és köszi a tippeket. Még ennyi idősen is izgat, hogy mit gondolhat rólam a másik... Hát nem szörnyű? :)

2010. nov. 24. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 25 vagy, gondolom a pasi se 17. :) Akkor sajnos inkább ne reménykedj. Ez a korosztály már ért a 4 másodperces lerázásokhoz... Lépj tovább!
2010. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hááát szerintem se reménykedj, bár ki tudja, hogy milyenek a netezési szokásai, ha nem egy kocka, és naponta 2 naponta netezik, még lehet, hogy nem is volt lehetősége rendesen írni.

Én 22 vagyok, de sztem ez, h mit gondlnak rólunk, külsőnkről mások teljesen normális női magatartás kortól függetlenül. Amúgy meg a fiúkat annyira nem érdekli a külcsín, mmint öltözködés smink.

2010. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha szimpatikus vagy akkor 1, nem venném zokon amit mondtál, 2 örülnék amiért írtál.

A majd felhívlak nem az én stílusom. Szóval azt nem tudom. Csupán annyit, ez bármilyen beszélgetésben rendszerint nemet jelent. Az csak nem azért húzza az időt, mert ezzel azt akarja elérni, hogy jobban vágyjál rá.Hasonlót csinál velem most egy lány, és mondhatom nagyon működik. Egyre többett gondolok rá, pedig csak egyszer "randiztunk". Az se volt igazi randi, csak baráti találkozás de jó volt.

24/F

2010. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a választ nektek is. Megfogalmaztam neki még egy levelet, ha egy hét elteltével sem ír, akkor elküldöm neki (ha gáz, akkor is). Több éve ismerjük egymást, és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy így, egy szó nélkül lelépne... Nem jó ez a bizonytalanság. Szerintem mindenki lehetne annyira egyenes, hogy legalább egy "Köszi, de nem"-mel hárítsa a másikat...

A fiúk válaszainak különösen örültem, mert mégiscsak pasifejjel kellene végiggondolnom ezt az egészet. Köszi mégegyszer!

2010. nov. 26. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!